Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Aktus: 22.-én volt és szakadtunk. 3.-án kell majd megjönnie.

Mikor teszteljek? És még is milyen tesztet vegyek, ami megbízható?



2015. júl. 23. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
bármelyik teszt jó amit gyógyszertárba veszel. Reggeli első vizeletet válassz. 10-én már tutit mutat.
2015. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mármint 22-én, azaz tegnap? Ha nem akarsz gyereket, akkor menj és írass fel esemény utánit.

Amennyiben nem gond, ha jön a gyerek, akkor tesztelni akkor érdemes, ha kimarad a vérzésed, azaz, ha nem jött meg 3-án, akkor 4-én reggeli vizeletből tesztelhetsz, addig felesleges!

2015. júl. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Holnap ugye még nem késő a 72órás?
2015. júl. 23. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem késő, de minél később veszed be, annál kisebb az esélye, hogy ha gond van, akkor hatásos lesz.
2015. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben értem. Holnap fogok menni anyukámmal. Mert hogy ugye vényköteles. Párommal egyből mentünk patikába,csak hogy ezt akkor tudtuk meg. Ezen változtatni nem lehet. Még így is jobb,ha holnap veszem be,mimtsem soha,nem-de ? És köszönöm a választ!
2015. júl. 23. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!