Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok mondani valós otthon...

Tudtok mondani valós otthon végezhető munkát?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok kismamaként, 22hetesen ! Mióta elvégeztem a sulit azóta dolgozok , jelenleg is csak táppenzen vagyok! A saját munkámat már sajnos nem bírtam!

Megőrjít a semmittevés! Szeretném valamivel elfoglalni magam, ráadásul egy kis pénzt is kereshetnék!



2015. júl. 25. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A valós otthon végezhető munkákhoz általában valamilyen szaktudás kell. Mivel nem írtad a végzettségedet, feltételezem, hogy max. érettségi.


Fordítóként, grafikusként, építészként lehet otthonról dolgozni, vag yha már bedolgozta magát valahová az ember és a cég engedi a távmunkát, de ez is inkább pénzügy, logisztika, marketing területen működik.

Képzettség nélkül csak átverős otthoni munkák vannak.

2015. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is :-(
2015. júl. 25. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs semmi olyasmi szaktudásod ami tipikus otthoni munka (pl. fordító,magántanár stb...) akkor esetleg valamilyen bedolgozásos munka jöhetne szóba, de ha így ismeretség nélkül keresel, akkor nagy valószínűséggel átverés.

Ha van erőd, akkor tegyél el magatoknak mindent télire (lekvár, lecsó, befőtt, fagyasztóba pucolt/reszelt zöldségek) mert ha nincs is kertetek, akkor is most olcsóbbat és jobbat lehet kapni a piacon, mint télen és nagy segítség lesz hogy van mihez nyúlni, van otthon sok változatos kaja.

De ha nagyon ráérsz, csinálhatsz házilag tésztát,száríthatod télire, a tojás is sokkal finomabb, tartalmasabb nyáron.

Meg persze bármilyen gyümölcsöt is lehet előre aszalni, almachipset csinálni vagy ilyesmi.

Ezzel ha nem is keresel pénzt, de sokat spórolhatsz, megkönnyíted a családi kasszát.

2015. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!