Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósan együtt voltatok a...

Várandósan együtt voltatok a párotokkal akkor utána, hogy éreztétek magatokat? Fájt-e stb? 18 hkm

Figyelt kérdés
Nekem a hasam s ott lent szokott utána fájni..Ez baj lehet!
2015. júl. 27. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én lent lettem érzékenyebb, néha egy kicsit kellemetlem utána de a hasam nem fáj sosem. Ha ilyen panaszod van szex után akkor lehet nem ártana mellőzni. Az orgazmus okozhat méhosszehúzódásokat, egészséges terhesség esetén elvileg nem kellene gondot okoznia de van aki érzékenyebb rá, mint úgy tűnik te is.
2015. júl. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha fáj, akkor szerintem is jobb lenne mellőzni, sok helyen olvastam utána, és nem javasolják görcsölgetés esetén, mi is csak akkor, és addig vagyunk együtt, amikor nem fáj. Volt olyan, hogy utána fájt 1 napig, akkor szintén szüneteltettük egy időre. Elengedni sem tudja úgy magát az ember. Kérdezz rá az orvosodtól is.
2015. júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. júl. 27. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!