Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez? Előfordul ez...

Normális ez? Előfordul ez másnál is?

Figyelt kérdés
két napja nagyon sokat a "lábam között" bokszol a Babám, még csak 27 hetes vagyok.
2010. márc. 7. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért!De ez nekem is így van!És nem csak pár napja!A legelején mikor elkezdtem érezni Őt akkor mindig a köldököm mellett éreztem!De most már a méhszájnál érzem vagy 2 hete!Elég fura érzés!!!De sajnos azt nem tudom,hogy normális e!!!:((((((
2010. márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 21 hetes vagyok!!!
2010. márc. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A lába van lent nagy valoszinüséggel.
2010. márc. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Valószínüleg lábbal lefelé van, és azért érzed nagyon erőssen. ez még fokozódhat is. Kitartás, lassan befordul fejjel lefelé és akkor jobb lesz egy ideig. Ez nálam is így volt, 4 nap volt, ami nagyon nehezen volt elviselhető, utána befordult. Most viszont a fejével nyomja nagyon lefelé magát, ez sem túl kellemes, de jobb mint mikor a lábával csinálta.

38 hetes km

2010. márc. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne is mondd... :)) Ma másfél órát taposott a méhszájamon a drága. :) És minden napra jut belőle.

Én élvezem, bár tény, hogy a kellemetlen kategóriához kezd hasonlítani. :)

28 hetes kismama

2010. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. márc. 8. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!