Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Maros vezetéknévhez írnátok...

A Maros vezetéknévhez írnátok nekem rövid vagy jól becézgethető lányneveket?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 11:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Maros Adél

Maros Lola

Maros Nóra

Maros Mira

2010. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én Annának hívnám a lányomat, nekem ez a legszebb név a világon. Bár az Adél, a Viktória, a Vivien és az Emma is nagyon tetszik :) Bár már én is a nevek tervezésénél tartanék :( Gratulálok a kisbabátokhoz!
2010. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!Nem is gondoltam volna, hogy ilyen nehéz feladat lesz a névválasztás:)


Még várom az ötleteket....

2010. márc. 7. 15:11
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, nekem még eszembe jutott a Linda. Egyszerű kis név, rövid és passzol mindenhez :) Az Izabella is nagyon szép név. Külföldön sem lenne probléma a kiejtésével, röviden Bellának és Izának is lehet becézni. Nekem a Bella azért tetszik nagyon, mert "szép"-et jelent :)
2010. márc. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mara, Margit, Minka, Mona, Lilla, Kitti
2010. márc. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Réka?
2010. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kata

Márta

Judit

Emma

Borbála

Diána


(Nagyon szép családnév, piszok mázlisták vagytok ;-))

2010. márc. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy megszületett-e a Kicsikéd? De azért írnék pár nevet, amelyek nagyon jól hangzanak a - Maros - vezetéknévhez.


Eszter, Ivett, Edit, Effi, Eliz, Elke, Enéh, Enid, Etel, Ilze, Inez, Ingrid, Irén, Írisz, Örsi, Örzse, Gyöngyi, Kitti, Lili, Tünde, Berill, Betti, Csenge, Gyöngyvér, Hedvig, Kincső.

Bár szerintem a legjobban a Maros Lili hangzik.

2010. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik a vezetéknév,sok név passzol hozzá szerintem. :)

Maros Alíz

Maros Boglárka

Maros Hanna

DE a legjobbak szerintem az "M" betűsek,mint például:

Maros Mia

Maros Maya (akár pontos j-vel: Maja)

Maros Miranda vagy akár Maros Martina

Igaz nem "M"-es,de jól hangzik még Szerintem a Maros Flóra,Maros Kitti,Maros Csenge,Maros Kiara,Maros Tyria,Maros Lili,Maros Vivien,Maros Kinga,Maros Alexandra vagy még a Maros Szófia is szép. :)

2013. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Meglepett hogy még ez év októberében is kaptam rá lehetőségeket. Végül kisfiú lett és a Maros Balázs Gábor nevet kapta :)
2013. dec. 8. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!