Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok a jóslóból ma délután,31...

Sok a jóslóból ma délután,31 hetesen. Menjek kórházba vagy normális?

Figyelt kérdés
Kb 3 körül kezdődött, volt hogy egy óráig semmi, most 20 perce harmadjára görcsöl a hasam és fáj a derekam, az folyamatosan. Eddig semmi bajom nem volt. Neten azt írják ha egy óra alatt nem több mint 4 akkor rendben van de meg vagyok ijedve.
2015. júl. 31. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vagy az orvosom hívnám vagy bemennék a kórházba.
2015. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg aggaszt. Dokim nem érem el, bemegyek. Főleg hogy azóta megvolt a negyedik is..
2015. júl. 31. 18:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak a tesómat tudom elmondani neked pl kent.

Neki a joslofajasai joval elobb kezdődtek mint a szülési fájdalom.

Amikor megfogta a fájás arra is azt hitte ez csak joslofajas onnan tudta hogy percekre csőként.ed a fájás is erosebb volt.

1percesnel ment a kórházba.



De mivel te csak 31 hetes vagy es egyre erosebbek a fajdalmaid..kevesebb ido telik el a 2fajas kozt akkor igen menu be a korhazba meet akar tagulni is elkzdhetel.

Es akkor meg megtudják akadályozni a gyerek születését!

31 hetesen nem a legszerencsésebb világra hozzni a gyereket.inkabb Menj be feleslegesen minthogy mar tolofajasnal indulj kórházba.megvizsgalnak es ha minden ok mosolyogva haza engednek.

sok szerencset😉!

2015. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Irj, hogy mi volt!
2015. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szülésznőm szerint terhesség alatt felesleges vizsgálat nincs. Inkább lásson orvos és küldjön haza, ha minden OK.
2015. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Zárt vagyok, UH is készült meg azt hiszem az első NST vizsgálatom is meg volt, minden rendben. Szerencsére. Annyit mondott a doki szedjek több magnéziumot és igyak sok vizet.

Hát igen, jobb így nyugodtan. :)

2015. júl. 31. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez jó hír. Legalább még 1,5-2 hónapig maradjon is bent a baba! :)
2015. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem. :) eddig egy szem bérest szedtem naponta, bent a doki azt javasolta 3x2 magnerot kellene, remélem így nem is lesz ennyi görcs.
2015. júl. 31. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!