Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kivel írassam fel az Utrogestant?

Kivel írassam fel az Utrogestant?

Figyelt kérdés

Elkezdem szedni az Utrogestant, ami maradt múltkorról, viszont a dokim szabin van/lesz még akkor is, mikor elfogy, ki tudná kiírni?

A dokim javaslatára kezdem el szedni.


2015. aug. 1. 10:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nos ha bemész az orvosi ügyeletre szerintem ott elmondod, hogy a dokid mondta hogy szed, csak most szabin van akkor kiírják! Én pont most jártam így bevittem az összes kezelési lapom én magán dokihoz járok ott nekem van kezelési könyvem minden gyógyszer amit szedek oda van felírva, és az alapján kiírták nekem. de nem tudom milyen a házi orvosod, ha rendes az is kiírja!!
2015. aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Haziorvost mondanam, de az most nincs. Ugyelet probalhatod, de nem biztos, hogy felirjak. Huvelykapszula kell vsgy szajon at szedheto?
2015. aug. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
első vagyok. Jaj és ha elkeleszted szedni, ne hagy abba nagyon fontos, mert óriási a vetélés kockázata, de ezt tudják az ügyeleten is! És ha megkérdezik miért kezdet el szedni akkor mond hogy enyhe vérzést tapasztaltál akkor köteles kiírni.
2015. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ügyeleten kutya kötelességük kiírni!
2015. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ja még el se kezdtem, mert a doki azt mondta, hogy akkor kezdjem el, ha egyértelműen pozitív. Eddig 3 erősödő halvány tesztem van, holnap már rendesen fog látszódni sztem, úgyhogy holnap vagy hétfőn kezdem el szedni.


Köszi, akkor megkérdezem majd a háziorvost, hogy felírja-e. Ahh csak azzal az a gond, hogy falu, és egyből mindenki tudni fogja, a szüleim is, és még nem szeretnénk nekik elmondani, illetve senkinek...

2015. aug. 1. 10:19
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyébként szájon át szedhetőm van. Lehet megvárom, hogy az orvosom visszajöjjön, addig nem kezdem el szedni még pár napig. Lehet, hogy nem is kéne, csak elővigyázatosság....
2015. aug. 1. 10:21
 7/14 A kérdező kommentje:
Ügyeletre azért nem szeretnék menni, mert ott előtte megvizsgálnak, addig szerintem nem írják fel. Mivel nagyon-nagyon az elején vagyok a terhességnek, még nem akarok vizsgálatokat.
2015. aug. 1. 10:22
 8/14 anonim ***** válasza:
engem se vizsgáltak az orvosi ügyeleten! csak kiíratta a gyógyszert mondtam mikor megyek a dokimhoz, és addig írtak ki gyógyszert, szerintem vagy várd meg az orvosod, vagy akkor háziorvossal írass ki!
2015. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ok, köszi!
2015. aug. 1. 10:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, en pest megyeben. Van egy dobozom, amit odaadok, ha gondolod.
2015. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!