Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt testedzés?

Terhesség alatt testedzés?

Figyelt kérdés
Hát, a helyzet az lenne, hogy én mindig is husisabb voltam mint kellene, így már 1 éve túlsúlyos vagyok a BMI szerint (156cm 73KG 146as gatyaméret). 10. hetes terhes vagyok és mivel naponta 5x 6x megyek nagy wc-re és egy zsömle is nagy megterhelés számomra így lefogytam 69Kg-ra egy hét alatt, viszont ez a testem edzettségén nem változtat. Az elmúlt napokban a hasam olyan mintha egy teniszlabda méretű vasgolyót tettek volna oda, ami csak akkor nem nyom ha elfekszem, ebből kifolyólag a wcre sincs energiám/kedvem kimenni. A lényegre térve, olyan mozgások érdekelnének, ami ad egy kis kondit nekem, mert attól félek, hogy a jelenlegi helyzettel ott maradok a szülőágyon ha nem előbb.
2015. aug. 3. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem szabad, mert ezzel a babát veszélyezteted. Akkor miért akartál babát ha inkább edzenél ?
2015. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

eddzeni soha nem állt szándékomban, élveztem a kis lusta életem, arra amire kellett (meló/suli) megvolt az energiám.

Babát egyáltalán nem akartam csak becsúszott.

Most apósomék zargatnak hogy ebből baj lehet, mert nem biztos hogy kibírom a szülést.

2015. aug. 3. 09:11
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Úszás, séta, jóga.
2015. aug. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Akkor miért nem vetetted el? Most hogy fog így felnőni, hogy csak becsúszott baba, és ha megtudja akkor teljesen összefog törni. Nem fogsz ott maradni sehol, emiatt ne aggódj. De beszélj a védőnővel erről.
2015. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Volt már abortuszom és akkor azt mondták, hogy a következő gyerekem lesz az utolsó, szóval ha mindenképp anya akarok lenni az életben, a következőt meg kell tartani. Én speciel az örökbefogadás híve vagyok, nem a szülésé. Már most utálom a terhességet, a folytonos hasmenéssel az, hogy nem cigizhetek ha akarok, erre figyelni arra figyelni, de a párom hajthatatlan, ő csak a saját gyerekét hajlandó nevelni, szóval... Kezdenem kell valamit, hogy ne legyen baj.
2015. aug. 3. 09:22
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Jaj istenem :( Nekem egy 3 hónapos kislányom van, és meglátod változni fog a gondolkodásod, amikor megérzed hogy megmozdul a pocidban, és amikor megszületik. Hány éves vagy ha nem baj hogy megkérdezem?
2015. aug. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
21
2015. aug. 3. 09:38
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Szia, ne aggódj, a terhesség már csak ilyen. Attól nem maradsz ott a szülőágyon, hogy az elején fogysz (főleg, ha amúgy is van miből). Sokan végighányják a terhességet, és mégis nagy és egészséges babát szülnek. Mert a magzat egy kis "élősködő", mindent elvesz amire szüksége van. Szedj terhesvitamint, és amikor nem vagy rosszul, akkor sétálj (mert az is kondicionál).

Amúgy nekem mindkét terhességem kívánt volt, mégis nyűgnek éreztem/érzek pocakos lenni. Után a kis manó kárpótol mindenért, az anyai ösztön meg nem jön meg mindenkinél azonnal.

2015. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Menj kismamatornára.
2015. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

minek neked gyerek, úgy őszintén????

ha meg ennyire szarul vagy, akkor vonszold el magad orvoshoz!%

2015. aug. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!