Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1000+1 kérdés volt már, de...

1000+1 kérdés volt már, de olyan lányneveket keresek amik külföldön is használhatók?

Figyelt kérdés

A vezetéknév tipikus magyar, így olyan rövidebb lánynevet keresünk, ami passzolna (Kovács a vezetéknév)


Már gülüzik a szemünk a sok olvasástól, szemezgetéstől....


2015. aug. 5. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem személyes kedvencem az Anna :)
2015. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Elena, Bella, Elza, Blanka, Kitti, Alexandra, Klaudia, Johanna
2015. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Eliza , Emma , Hanna ,
2015. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nekem is Kovács a vezetéknevem,és a párom Balogh,de a baba neve B. Kovács lesz.az én nevem a Viktória,mert szeretem,de pl. az külföldön is jó mert vannak külföldi rokonok,így a Vicky sem rossz.
2015. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lili, Kriszti, Flóra, Niki, Laura, Kata
2015. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anna, Bella, Liza, Lina, Léna, Léda, Petra, Emma, Ada, Dea, Eszter.
2015. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dóra, Anna, Liza, Kornélia, Kinga, Izabella, Georgina, Flóra, Emma, Eliza, Daniella, Nóra, Brigitta, Barbara, Alícia, Amélia, Alexandra, Viktória
2015. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Edit, Emma, Júlia, Krisztina, Nóra, Anna, Laura, Vivien, Kamilla, Barbara, Olívia,
2015. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!