Telleg megtortent?

Figyelt kérdés
voltam nogyogyasznal ! megvozsgalt elmondtam a problemam hogy lehet terhes vagyok ! megvizsgalt azt mondta 90% elkuldott laborba ...vajon telleg terhes vagyok ? nagyon boldog lettem ..de felek az a 10% ek ottvan
2015. aug. 7. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
A labor majd megmondja. Ultrahangot nem csinált?
2015. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jonnan tudhatnank?

Nem irtal semmit, h mit latott a doki.

2015. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet,miota késik?én dokihoz teszteredménnyel mentem....nem is értem mikor vannak tesztek,miért nem csinál valaki?korán kimutatja,mikor a doki még semmit nem látna már akkor.
2015. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Én így szoktam csinálni:

1. terhességi teszt (pozitív)

2. nőgyógyász, ultrahang

3. laborvizsgálatok

4. védőnő, kiskönyv

2015. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálam a következő volt a sorrend: kimaradt menstruáció és pozitív teszt birtokában felhívtam az orvosomat, hogy helyzet van, mikor találkozzunk. Adott kb. 2 héttel későbbre időpontot UH-ra és ott már látta az élő embriót, sőt pulzálás is volt.

Mióta késik? Ahhoz képest mikor voltál orvosnál? UH-t csinált?

2015. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1hete kesik ... csinaltam tesztet negativ lett a doki azt mondta h a teszt meg nemmutata ki akkor ...nemertem mert !mert 1 hete csinaltam a tesztet .. de mikor vizsgalt mondta hogy lat valami csoppet ! es mondta h 90% de holnap megyek laborba !
2015. aug. 7. 13:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Szóval volt uh. Csinálj még egy tesztet, egy másik fajtát.
2015. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egy hete még valoban lehet h nem mutatta a teszt de ma már akár délután is kimutatja!!
2015. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
na mi lett??
2015. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na?
2015. aug. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!