Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hazudjam azt, hogy fáj a hasam?

Hazudjam azt, hogy fáj a hasam?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam 18. hetes ultrahangon, de nem tudtàk megmondani a baba nemét. Legközelebb majd a 32. hetes ultrahangra kell mennem, de mindenképp szeretnénk tudni a baba nemét a babakocsi vàsàrlàs miatt. 4D-s ultrahangra sajnàljuk a pénzt. Nem tudom mit tegyek. Szeretnénk megvenni és kimosni a babakocsit még a jó időben.
2015. aug. 7. 13:24
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne hazudj,még a kórházba is bedughatnak..Menj el magánba,vagy válassz semleges színű babakocsit.
2015. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
igen magán szerintem is!
2015. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Magànorvosra is sajnàljuk a pénzt. Rózsaszìn vagy kék babakocsit akarunk venni.
2015. aug. 7. 13:28
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez ennyire fontos, akkor ne sajnáld a pénzt egy UH-ra. Ha később el akarod adni a babakocsit vagy kistesó születik, praktikusabb egy semleges színű kocsi.
2015. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
98%
Ha sajnalod a penzt, akkor megis mit varsz??? Azzal meg meg viccelni is morbid, hogy faj a hasad, mert tenyleg a korhaznan kotsz ki, de ultrahangot tuti nem csinalnak, legalabbis anno nekem nem csinaltak, pedig en durvan vereztem!!!! Engem csak nst-re kotottek, a babanak semmi baja nem volt, es ennyi, uh nuku! Vagy kifizeted a penzt, es benne van a pakliban, hogy meg akkor se mutatja meg mi van a laba kozott, vagy nem, de ne nyafogj itt!
2015. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
89%
Jesszus szegény babát előre sajnálom, ilyen önző anyja lesz... Egyébként amikor én bementem a kórházba görcsökkel 21 hetesen, NEM csináltak uh-t. Szóval vagy kiadsz 10 ezeret szegény gyerekre, vagy pedig veszel uniszex kocsit.
2015. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Egyszer màr mondtam azt a kórhàzban, hogy fàj a hasam mert a leletemre nem volt ràìrva, hogy élő a terhességem és nem fogadta el a védőnő.
2015. aug. 7. 13:44
 8/48 anonim ***** válasza:
91%
Borzalom vagy "kedves" kérdező, ennyire ne legyél már fogtechnikus...
2015. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
98%
Hát már ne is haragudj,de annak akinek gyerek születik sajnálja rá a pénzt?? Ne hazudj ilyen miatt mert később visszaüthet,plusz tényleg befektethetnek. Nekem tényleg fájt és nem találtak semmit,de beraktak 3 napra. 24 hetes UH is van egyébként. Ennyi erővel akkor a pelenkára is sajnálni fogod meg ha nem lesz tejed akkor a 3 ezres tápszerre is fogod? Ne haragudj,hogy lehordtalak,csak nekem kicsit furcsa.
2015. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 Julie S ***** válasza:
100%
Nem muszaj 4D-t csinaltatnod, a sima uh olcsobb, abbol is kiderul. Az extra igenyek extra kiadassal jarnak, ezt fogadjatok el.
2015. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!