Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja sárgás folyásom van....

2 napja sárgás folyásom van. Nem viszket, nem büdös csak van. Dokihoz 18-án kell mennem. Menjek előbb? Baja lehet a babának?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok most.Ez a probléma miatt járhatok sűrűn pisilni?
2015. aug. 8. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj addig. Akár bakteriális fertőzés is lehet ami azért tud veszélyes lenni. Nem mondom hogy szaladj ügyeletre mert azért annyira nem kell de terhesgondozásra hétfőn én elmennék.
2015. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik terhességemnél volt ilyen. Nem volt gond. Sztem nálad sincs, ha nem büdös nem csíp stb...
2015. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy csak kedden lesz a dokim s ahova járok nem szeretnék máshoz menni mert nem jók..ha iszom kamilla teát az vajon átmosná a szervezetem?
2015. aug. 8. 14:51
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem csíp nem büdös csak van
2015. aug. 8. 14:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el kedden a saját dokidhoz, addig nem lesz baj akkor se, ha valami fertőzés. Ha viszont tényleg bakteriális fertőzésed van (az okozhat sárga folyást), azon nem segít a kamillatea.
2015. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem nincs nagy gaz...amugy en is pont igy vagyok, nem csip, nem budos nekem sargas-zoldes....pentekwn megyek dokihoz. Elso 2 terhessegem is igy ment vegig, mindig kerdeztem a dokit de altalaban akkor kaptam kupot hha viszketes is tarsult melle...
2015. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen sárgásfehér folyásom van már vagy 8-10 hete.

Nálam nem fertőzés, de adtak azért Klion kúpot.

Ha baktérium lenne,akkor zöldes vagy szürkés lenne, ha pedig gomba, akkor fehér, túrószerű és viszketne.

2015. aug. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat!
2015. aug. 8. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!