Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csalódnátok ha a 3. baba is...

Csalódnátok ha a 3. baba is kislány lenne?

Figyelt kérdés
2015. aug. 11. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha fiút akarnék, akkor igen. :)
2015. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Nekünk 2 fiunk van és szeretnénk majd 3. babát is, egyáltalán nem lennék csalódott, hogy ha ő is majd fiú lenne.

De, én pl. el sem tudtam volna képzelni, hogy lányunk legyen elsőre, kizártnak éreztem, hogy lányt várok és a másodiknál is biztos voltam benne, hogy fiú lesz. Szerintem a 3. nál is fiút várnék inkább, mint lányt. Ha 3 lányunk jött volna össze, már az elsőnél picit "csalódtam" volna, annyira fiúra számítottam.

2015. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hat nalunk elegge kinez egy ilyen szituacio. Van mar ket lanyunk, a harmadik babat varom, bar meg csak 6 hetes vagyok, szoval messze meg hogy kideruljon a neme, de siman lehet, hogy kislany lesz. En nem csalodnek. Nekem mindegy csak legyen egeszseges. Ha lany, akkor annak orulunk, mert megiscsak 3 lany, ha fiu, akkor meg azert orulunk, mert vegre egy fiu :-D Nekem tokeletes lesz, barmi is lesz ;-)
2015. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 lány lett sorban, majd elköttettem magam. Nem voltam csalódott, imádom őket. Majd jött a meglepetès.... Valahogy sikerült megfogannia a 4. babának, ő fiú lett.
2015. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nem. persze,jó a fiú,de ha belegondolsz tök jó három lány nem? :-)
2015. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nm lennék csalódot kérdező.

Gondold el nekem négy fiam van az a lényeg h,egészségesek legyenek.

2015. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2 fiú után 11 hetes uh-n fiút mondtak,nem voltam csalódott a babát illetően,pici sajgó érzés volt hogy akkor a kislány kimarad az életünkből. 20.hetesen genetikai vizsgálat igazolta hogy mégis lány :)
2015. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem!

Nekünk két lányunk van, és bár nem tervezünk többet, de ha mégis...egyszer talán, akkor egyáltalán nem bánnánk, ha lány lenne. Már el sem tudom képzelni, hogy fiú legyen, persze nem dőlnék a kardomba akkor sem. :)

2015. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!