Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negyedik emeletem lakom,...

Negyedik emeletem lakom, tegnap derült ki, hogy végre babás vagyok! Viszont van egy kis súlyfeleslegem, naponta 3x-4x muszáj megmásznom az emeletet, jól ki is fulladok! Nem árt ez a terhesség elején? Ugye nem vetélek el a sok lépcsőzéstől?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben van a terhességgel, akkor nem, ezek szerint a lift nélküli panelosoknak nem lenne babája. Szépen lassan menj, hogy ne fulladj ki, mert akkor nem lesz elég oxigéned, és rosszul lehetsz. Ráérősen menj, ha kell indulj kicsit korábban.
2010. márc. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha fulladsz, áll meg egy kicsit a lépcsőfordulóban pihenni, fújd ki magad, vegyél mély levegőt. és lassan menj, inkább indulj el kicsit hamarabb. ne félj, nem lesz baj :) ez a kis mozgás lehet még jót is fog tenni a túlsúlyodnak :)
2010. márc. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem árt, jót fog tenni egy kis mozgás.

Én terhesen nem is szálltam be a liftbe (kilencediken lakunk), direkt testmozgásnak használtam a lépcsőzést.

2010. márc. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, én is a negyediken lakom lift nélkül :)... és mindig kifulladok mire felérek.. napi többször fel kell jönnöm... de semmi gondot nem jelentett a babónál...


27+5 km

2010. márc. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!