Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ezek a nevek...

Szerintetek ezek a nevek nagyon idétlenek?

Figyelt kérdés

Szóval, lány gyerekünk lesz, és szeretnénk neki szép nevet adni, nagyon tetszenek az ilyen országnév szerű nevek, arra lennénk kíváncsiak, hogy ezek szerintetek mennyire idétlenek vagy sem? Mert tényleg nem akarunk kicseszni csóri gyerekkel :)


szóval: Európa(a nagy kedvenc), Magyarka, Mátra, Róna, Tisza


2015. aug. 15. 09:49
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem most viccelsz :) ne már!!!
2015. aug. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Egyáltalán engedélyezett nevek ezek?
2015. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Nem én! Ha mások hívhatják a gyereket Ajándéknak meg Holdsugárnak, akkor nem értem az Európával mi a baj..?
2015. aug. 15. 09:57
 4/45 A kérdező kommentje:
Igen, azok:) Az anyakönyvezhető nevek listájáról választottuk.
2015. aug. 15. 09:58
 5/45 anonim ***** válasza:
Az utonev bejegyezteteskor egyik kitetel,hogy egyertelmuen azonosithato legyen,lany- vagy fiunevrol van szo. Nekem egy egyszeru vezeteknev utan nem lenne idegen a Rona vagy akar a Matra sem, de eldonthetetlen,hogy milyen nemu ember viseli. Inkabb ferfira tippelnek a kemeny hangzas miatt. A Magyarka sem rosszabb pl. a Hajnalkanal,ez olyan lanyos hangzasu, es teszem azt a Molnar nevvel szepen alliteral.
2015. aug. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
Otos vagyok ujra; az Europa nagyon sznobul hangzik. Mondjuk,mint egy Amalia. Egy kislanynak furanak ereznem,de ha tudtok aranyos becenevet hozza,akkor sztem nem rossz.
2015. aug. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
72%
Borzalmasak.
2015. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem idétlenek.
2015. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Hááát, nem fontos, hogy egyértelmű legyen, a Hedvigről mindenki azt hiszi, hogy férfi név, a Nárciszról meg, hogy női. Van itt olyan is, hogy 'Muriel' ez szerintem fiús hangzású, és mégis női. Amúgy ezek mind lány nevek:)
2015. aug. 15. 10:04
 10/45 anonim ***** válasza:
29%

Gondolj a gyerekre is! Ne csak magadra!

Vagy ha nem tudod elképzelni, mit fog vele csinálni a többi gyerek, menj be egy óvodába és kérdezd meg őket, mit gondolnak róla. És figyeld a reakciót! Az teljesen őszinte reakció lesz.


Renátó, meg a Márlonbrándó nem jutott eszedbe véletlenül?

2015. aug. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!