Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismami vagyok....

30 hetes kismami vagyok. Honnan tudhatnám meg, hogy popsival lefele van a babám, vagy befordult-e?

Figyelt kérdés
Eddig faros volt, vagy haránt... a legutóbbi uh-on egyértelműen a popsi volt odalent, viszont egyik nap erős fájdalmak közepedte kimászott oldalra, de ez 1 nap alatt rendeződött is, csak azt nem tudom, hogy vissza eredeti állapotába, vagy fejjel lefele fészleéte-e magát.
2010. márc. 9. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak uh-ból.Bár néha lehet következtetni.Ha nagyon erősen érzel pl. a bordáidnál nyomást,valószínű h ott a lába,tehát gyanús h befordult.Ha 2 oldalt feszít a hasad,haránt lehet.Ez mind csak házi okoskodás,biztosat az uh mutat.De nyugi,a 40. héten,sőt a szülőágyon is befordulhat!A szomszédomat majdnem vitték császárra,az orvos azt mondta neki h beszélje meg a gyerekkel h megforduljon.Megfordult!
2010. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az én kislányom végig faros volt,és a 37 héten én is úgy éreztem hogy megfordult,aztán kiderült mégse.császárral szültem.de viszont tényleg minden esélyed megvan rá hogy bármikor befordulhat:)Drukkolok
2010. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

36 hetes vagyok és mintha én írtam volna ki a kérdést!

A 29. héten fejvégű volt,a 32. héten már faros és most azt próbálom kitalálni milyen testrésze lehet az amit kinyomogat állandóan de nem jövünk rá sajnos:-S

Majd csak az ultrahang mond biztosat!

Még az sem ad támpontot hol csuklik mert a babák állítólag hasból csuklanak...!

Boldog babavárást!

2010. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ahol eddig a fejecskéje volt, ott tapasztaltam a legnagyobb mozgásokat. Azt mondták, biztos ott van a buksinál a lába, oda rugdal. Olyan érzésem is volt, mintha a sarkát húzná vigig egyik oldalról a másikra. A csuklást, már ha az volt az, akkor azt középen éreztem. Amikor kimászott oldalra, akkor egész oldalt csuklott, most viszont lent, de a mozgás továbbra is fent a legintenzívebb. :)

Köszönöm a válaszokat!

2010. márc. 9. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Amit szoktak javasolni hogy négykézlábra ereszkedsz és feltolod a fenekedet magasra (ameddig még "kényelmes" mondjuk olyan nincs.) Így maradsz 10 percig és napi kétszer kell ismételni. De egy uh-n úgyis megmondják. Addig meg még mindig forgolódhat. 36-37 hetesen fordulnak végleges irányba. Addig nyugi. Anyumnak kézzel nyomták az öcsémet a helyes irányba Ő harántfekvésben volt és az egyik veseműködése kezdett leállni (pangott nem tudom hány napig) mert a fejével elnyomta. Kék zöld volt a hasa hetekig.

2010. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, lehet hulyeseg amit irok, de nekem vegig a buksija volt lennt es sokszor nyomott ezt azt odalennt, de ami a legdurvabb az a folyamatos vizelesi inger, mert nyomja a holyagot. Nem tudom, hogy ezt faros babak is csinaljak e, de en ezt tapasztalom

33 hetes km

2010. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A faros babák is művelnek hólyagingerlős mutatványokat, nem is kicsit. :) Az uh-on láttam, hogy szó szerint fél centire volt a babám sejhaja a hólyagtól. Mutatta is a doki, itt a hólyag, itt a gyerek. Én hiszem, hogy ilyen idősen már össze vannak kuporodva a babák és a seggük-hátuk egyhelyen, fejük-lábuk szintén közel egy helyen van. :)

Éjjel és hajnalban extra dolgokat művelt, ilyen még nem volt, egyszerre nyomta ki magát alul-felül-oldalt.

Szombaton megyünk uh-ra, ott tuti megmondják mi a helyzet.

2010. márc. 10. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!