Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, tornáztok? Hogyan,...

Kismamák, tornáztok? Hogyan, milyen gyakorlatokat szabad?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a védőnők által vezetett tanfolyamra jártam. Felétek nincs ilyen?


Két lényeges dolog:

1) ne fullaszd ki magadat. Lihegni tilos. csak annyit csinálj, amennyi még kényelmes és cseppet sem fárasztó, kimerítő.

2) ne feküdj sokáig a hátadon.

2010. márc. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 12 hetes kismama vagyok és három hete a Rubint Réka "Legyél bombajó kismama" című dvd-t csinálom. Fel van osztva a három trimeszter szerint különböző nehézségű részre.Én nem vagyok egy "sportlady", ezért is kezdtem el, nehogy túl sokat hízzak. Szerintem nagyon jó, még nekem se túl fárasztó, ami nagy szó...Pont a megfelelő testrészeket mozgatja meg:fenék, csípő, comb, vádli, karok. Hasizom természetesen nincs benne.
2010. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem minden napra jut mozgás, erre figyelek. Legtöbbször séta, 30 perc, de heti 2-3 alkalommal a sétát Rubint Réka DVD-jével helyettesítem.

28 hetes kismama

2010. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is elkezdtem rubint rékát,de az orvos szerint fejezzem be mert nem jó,pedig mindig is szerettem a tornáit:(

igy mivel uszni nem merek menni a fertőzések miatt minden nap sétálok 1- 1,5 órát!

meg mig a 3-ra felmászok az is jó:)

2010. márc. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!