Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiús kismamák, anyukák!...

Fiús kismamák, anyukák! Nektek jellemző ( volt) a rossz közérzet terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Szédülés, émelygés, hányás és fáradtság amire elsősorban gondolok.
2010. márc. 9. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Az lejétől fogva sejtettem, hogy kisfiam lesz. Soha nem hánytam, hányingerem se volt, viszont étvágyam sem. Aközérzetem jó volt és nagyon megerősödött a szőrzetem. :) Ez állítólag jellemző.
2010. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
émelygés,hányás,fáradtság volt,szédülés nem.nem kívántam az édességet,pedig nagyon édesszájú vagyok.
2010. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, ezek közül semmi. Viszont én is megéreztem, hogy fiam lesz. Leadta a drótot kb. 4 hetesen. :)
2010. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4-8. hetig volt hanyingerem es emelyges, de nem hanytam. A 2 lanyommal nagyon kivantam az edeset, most meg azt se. Semmi bajom, semmi panaszom. 28 h km
2010. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez változó mert az első fiamnál semmi tünet szószerint semmi ,a mostani babám is fíú lesz,és merőbe az ellentéte az elsőnek:hányinger,fáradság,rossz közérzet,meg miden más ami egy terhességnél előfordulhat.
2010. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A világon semmi! :D Végig nagyon jól éreztem magam, még 40 hetes bálnaként is, állandóan vigyorogtam. Mondták is sokan, hogy látszik, hogy kis fütyi van bennem... :) De szerintem ezek csak babonák, nem nagyon lehet rá adni.
2010. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első terhességem tankönyvszerű volt: a 12. héten abbamaradt a hányinger.

A következő terhességem (lány lett volna), a 15. hétig hányingerem volt és hánytam is.

Most megint kisfiút várok (vele minden rendben), 15+4-en vagyok, és ma is hánytam...

SZóval minden terhesség más és más, de nagyon várom a hányásos időszak végét :)

2010. márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem volt az elején szédelgés,és nagyon-nagyon álmos voltam,de ennyi. A barátnőm viszont olyan rosszul volt az első 3 hónapban,hogy korábban kelt reggel,hogy elmúljon a rosszullét mire indulnia kell dolgozni.
2010. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!