Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duci kismamik, nektek is volt...

Duci kismamik, nektek is volt olyan igazi, szép kerek pocitok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy rendesen látszott, hogy babás vagy, vagy nem? Ismerősöm szült nem régen (3 hónapja kb), és nem sokkal kisebb, mint babásan volt, meg előtte.

Én most 160/85 vagyok, arányos homokóra alkattal. Mikor lenne nekem olyan szép feszes kerek hasam? Lenne egyáltalán? Vagy a 'hájréteg' ugyan úgy rajtam marad?


Pajzsmirigy probléma miatt híztam meg, most szedek rá gyógyszert, reménykedem, hogy lejjebb mennek a kilóim is


2015. aug. 18. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Suia! Énis pajzsmirigyes vagyok, 155/75. Írj privit, mutatok képeket nekem milyen hasam volt :)
2015. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 95 kiló körül estem anno teherbe, vizesedés miatt híztam is sokat. Gyönyörű feszes, kerek és hatalmas hasam volt. Gyakorlatilag csak a hasam nőtt, a többi víz volt.
2015. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98 kg-mal lettem terhes, 96 voltam a végén és gyönyörű, kerek pocakom volt, nagyon jó visszanézni a terhesfotózás képeit.
2015. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! első! már jó régen valahogy sikerült blokkoljam a priviket, így ugyan nem kapok, de írni sem tudok :(
2015. aug. 18. 14:54
 5/9 anonim ***** válasza:
94-el lettem terhes. Most szules elott 102 vagyok es gyonyoru feszes nagy hasam van.
2015. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én most 98 kg vagyok.Hogy oldjátok meg a ruha-nadrág-felső kérdést ? Olyan nehezen találok magamnak. ( Bocs, hogy belekontárkodtam a kérdésbe :) )
2015. aug. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

168/109el lettem terhes... Bár kb 10kg-t letagadhatok. A 24-26. héttől mindenkinek egyértelmű volt, hogy kismama vagyok. Bár én még akkor kicsit furának láttam. 30. héttől már nekem is tetszett :)

Én kínaiba vettem laza nadrágot és felsőket, így hogy nyár van szerencsére könnyű dolgom volt :) Ha most ősz, tél lenne akkor nem tudom honnan vásároltam volna :D

2015. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Picsusz ***** válasza:
Én most a 24.héten járok,és persze már látni alul a kerekedő hasamat,de még nincs szép terhes pocim.Félek,hogy nem is lesz.Mindig is volt hasam,és hát gondolom még elveszik benne a baba.Középen még látni a háj csíkot :) Mikorra fog kb.szépen látszódni?
2015. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
170 cm vagyok és 115 kgval estem teherbe,már 20-22 héttől mindenki látta h terhes vagyok. Ez volt 2013 ban.Most 15 hetes vagyok ugyan ennyi kiló még nem látszik semmi.De majd szépen alakul az. :)
2015. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!