Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az a "leszállt has"?...

Milyen az a "leszállt has"? Hogy fogom meglátni, mikor leszáll?

Figyelt kérdés
Mindennap látom magam és nem érzékelem nagyon a különbséget. Lehet, hogy mások fogják felhívni rá a figyelmem? Mennyire a vége felé száll, le kb. hányadik héten?
2015. aug. 18. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
40 hét 2 naposan úgy mentem szülni, hogy előtte nem szállt le a hasam.
2015. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az egész tenyered befér a melled és a hasad közé. Én a 37. hétben vagyok de még nem tartok ott. Ez mindenkinél más.
2015. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én nem tudom, hogy "leszállt" e hasam... nem néztem "ilyen" szemmel..mások sem mondták. szerintem én vagyok itt az egyetlen no, aki még azt se tudja, hány hétre szult :D
2015. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ez amit a 2. írt akkor is igaz, ha túlsúlyosan kezdted már a terhességet és közben is az maradtál? sajnos sosem voltam egy nádszál, tehát - most csúnyán írom, de - egy hozzám hasonló donna-tonnán is látszani fog?

A cicijeim meg alapból lógósak, szóval nem tudom, hogy akkor hogyan nézzem ezt, melltartóban fér alá majd a tenyerem? Mert anélkül értelemszerűen rálógnak a hasamra. bocsi ha a vizuális alkatokat megbotránkoztattam most.

2015. aug. 18. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam két terhességnél is azt jelentette a leszállt has, hogy végre kaptam levegőt, tudtam enni normális adagot és nem nyomódott a májam már.

Egyébként látványos is, de biztos kell hozzá alkat is, metr egy alacsony nőnél, akinek a felső teste nem hosszú, nem fog annyira feltűnni, csak hogy már jó nagy a hasa.

2015. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A melled alá teszed a kezed, és ott érzed, hogy több a hely, kilóktól függetlenül. Én két gyereket szültem, sosem volt érezhető a leszállás, a másodiknál viszont az utolsó két hétben kaptam levegőt.
2015. aug. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor terhes voltam én sem vettem észre se a párom, viszont az öregebb nénikék... ők mondogatták :D
2015. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!