Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel azt vettem észre, hogy...

Reggel azt vettem észre, hogy darabos folyásom van, s viszket is kicsit. Canesten combit használhatok rá? 15 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. szept. 7. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használhatod rá a canestent, nekem a nődoki is ajánlotta. Ezt az egész terhesség alatt lehet használni, valószínűleg többször előjön majd ez a probléma...
2008. szept. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem mielőtt otthoni gyógyítással próbálkozol,menj el orvoshoz!Lehetséges,hogy a Canesten nem is segítene,mert más eredetű betegségről van szó,azt pedig leginkább egy szakember tudná beazonosítani!Kellemes babavárást!
2008. szept. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, kenőcsöm van itthon, azt azért használom, s holnap kell mennem védőnőhöz, még őt is megkérdem a kúppal kapcsolatban. Pénteken voltam dokinál, akkor semmi bajom nem volt még.
2008. szept. 7. 10:31
 4/6 anonim ***** válasza:

szia,

nekem is van-volt folyásom (nem viszket és nem ég), és a dokim nekem is Canesten kúpot írt fel (heti 1-szer)

36 hetes kismami

2008. szept. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, a Canesten combi csak gombás fertozésre jo, ennek konnyen felismerheto tunetei vannak: fehér, túrószeru folyás, égeto, viszketo érzés. Ha tehát ilyen problémád van, használhato a Canesten a terhesség alatt is. Én azért a legkozelebb ha megyek,megemlíteném az orvosomnak, hogy ilyen problémám volt, és ezt használtam, szerintem nem árt, ha tud róla. Ha o ajánlana valamit, az még jobb lenne, mint az ongyogyítás...Minden jót:)
2008. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, vigyazz azzal, hogy sajat szakalladra elkezdesz vmi-t hasznalni. Nekem pl. a dokim most irt fel antibiotikumot a folyasomra, mert bakterium es nem gomba okozta. 5 napig kell szednem, aztan meg el kell kezdenem egy huvelytabletta kurat, hogy az elpusztult jo bacik ujra keletkezhessenek.

Szerintem mindenkepp vizsgaljon meg egy orvos, ha babas vagy, mielott elkezdesz barmit is hasznalni!

2008. szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!