Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jól gondolom, hogy ő mozog?

Jól gondolom, hogy ő mozog?

Figyelt kérdés
Lányok most egy 10 perce olyan érzés mintha tollal csikiznék bentről a hasamat, de még csak 14. héten vagyok, csak emiatt nem tudom elhinni, hogy a baba lenne. Amúgy semmi máshoz nem tudnám hasonlítani, még sosem éreztem ilyet! Szerintetek?
2015. aug. 25. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetetlen hogy ő volt :)

Én csak 16 hetesen éreztem először.

2015. aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


én is 16 hetesen éreztem először. Nekem olyan volt, mintha belülről valaki megbökne,hogy helló,itt vagyok.:) Nem lehetetlen egyébként, de inkább többedik gyereknél szokták érezni a 12-14 hét környékén. Nekem úgy volt,hogy mikor először éreztem, utána kb. 1 hétig semmit sem, majd a 17. héttől már rendszeres volt.

2015. aug. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen az a bosszantó hogy nem tudjuk meg biztosra úgysem hogy ő vagy sem:) Ma elég sok cukrosat ittam-ettem. Lehet ez okozza hogy kapálózik:)
2015. aug. 25. 16:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet baba 14 hetesen is már. :) igazából biztosan utólag derül ki, ha sűrűbben és erősebben érzed. De szerintem a baba.
2015. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bizony jól :)13+5 naposan éreztem először háton fekve. 10000%, hogy volt.Hihetetlen érzés volt,éreztem, ahogy fészkelődik,megy feljebb,lejjebb,forog jobbra balra. Fel se akartam kelni. Kicsivel bikinivonal alatt. azon a héten még 2x éreztem fekvésnél. Most vagyok 17 hetes és másfél hete minden nap érzem,mikor fekszem,már néha látni is,ahogy rúg :)
2015. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Én is úgy vagyok, ahogy az utolsó válaszoló írja. Már látni,ahogy hullámzik a hasam a mocorgástól.:)
2015. aug. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!