Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterheleses vervetel a...

Cukorterheleses vervetel a MAV (Honved, AEK) korhazban?

Figyelt kérdés

Nem erem el a korhazat, kedden kell mennem, de nem vagyok biztos, hogy jo-e ha 8-ra odamegyek.

Aki volt mostanaban ott, tudna segiteni, hogy hanyra kell menni?

Koszi elore is!


2015. aug. 27. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj minél korábban. 7-től van betegfelvétel, de addigra már nagy a sor.

A cukorterhelésnél fontos, hogy minél korábban vegyék le az első mintát. Ha nyolcra odamész, bejelentkezel, átsétálsz, a nővérek kiadják a papírodat, már lesz is kilenc óra. 11-ig étlen, csak a cukros lötyivel a gyomrodban nem lesz jó.

2015. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így tudom, menj minél hamarabb és akkor hamarabb túl leszel rajta, mert addig nem ehetsz amíg az utolsó vért is le nem vették.
2015. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

jaaaa, hogy ehhez is be kell jelentkezni????

mert mikor az első laboron voltam, akkor nem jelentkeztem be. Szóltam a dokimnak, hogy ott vagyok, erre ő kiállította hogy miket kér a vérvételen, én meg egyszerűen besétáltam.

És akkor még fel is tünt, hogy hogy lehet hogy 08:15-től van csak vérvétel. Legalábbis így emlékszem, mert mi már fél nyolc körül ott voltunk, aztán várni kellett egy csomót. És mintha akkor kezdték volna levenni a cukorterhelésesek vérét is.

Nekem is fura, hogy ilyen későn kezdik, ezért kérdeztem rá itt.

2015. aug. 27. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyik részére mész. Ha a Dózsa György úti részre, akkor bejelentkezés, cécó, minden kell. Ha a Róbert Károlyra, akkor a nőgyogyó asszisztense kiadja a papírt, felsétálsz a vérvételhez és kész. Ott külön sor van a kismamáknak, a cukorterheléseseknek, ők gyorsabban mehetnek be.

A Dózsa Gy. úton csak kismamákkal foglalkoznak, vagy azokkal, akiket oda küld a dokijuk. Sokkal kevesebben vannak, viszont egy nővér veszi a vért, így lassabb.

2015. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A Dozsa Gy.-re megyek, a terhes ambulanciara, ami az 1. Emeleten van.

Na, majd akkor felhivom a dokimat, h be kell e jelentkezni, mert akkor meg korabban oda kell hogy erjek.

Koszi!

2015. aug. 28. 08:26
 6/6 A kérdező kommentje:
Felhivtam a dokimat. 07:30-ra kell mennem es nem kell bejelentkeznem. (Hatha valakinek hasznos lesz ez az info)
2015. aug. 28. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!