Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocakos kismamák lehetne egy...

Pocakos kismamák lehetne egy intim kérdésem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Èn most 26 hetes terhes múltam és az utóbbi idóben azzal a gondal küzdök hogy alig tudok intim tájékon megborotválkozni mert ugye a pocimtól már semmit nem is látok, tegnap sikeresen el is vágtam magam ott lent borotvával. Ti hogy oldjátok meg ott lent a szőrtelenítést?Remélem tudtok valami tanácsot adni.Előre is köszönöm a válaszaitokat. :)
2015. aug. 29. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a férjem csinálja. Nagyjából megcsinálom, amit érzek és elérek, és utána befejezi, amit még talál :) Jó móka, sokat nevetünk rajta. De inkább mi csináljuk otthon, vidáman, mint a kórházban szárazon, eldobható borotvával. :)
2015. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tükörrel szoktam, egy picivel. Nem éppen kényelmes de meg tudom oldani magamnak.
2015. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
A tükrös megoldást hogyan kell elképzelni? Mert én zuhany alatt szoktam borotválkozni, hab, víz meg minden, és ha tükröt teszek oda, akkor vizes lesz. Na meg, nem ártana, ha mindkét kezem szabad lenne, mert ugye nem lapos, sima felületről van szó, hajlatokról, meg minden. Szóval ezt én nem tudom, hogyan lehet kis tükörrel kivitelezni?
2015. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A pici állványos tükörre gondoltam, guggolva. Igen, vizes lesz a tükör, nem gond.
2015. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Találomra. :D Aztán mikor kijövök a kádból tükörrel megnézem és szívrohamot kapok. :D Már felajánlotta a párom a segítséget, lassan lehet hogy élek is vele. :) A tükrös módszer alapból kilõve, mert kellene nekem egy harmadik kéz, illetve nehezített pályán vagyok alapból a hatalmas mellem miatt és szemüveges is vagyok.Nélküle nem látok, de ha rajtam van, vizes, párás lesz.
2015. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy érzésre csináltam, vakon. Tökéletesre borotváltam magam vajudás közben is, mielött bementünk volna a korházba. Annyi, hogy nem a borotva nyelét fogtam, hanem a fejét, hogy érezzem, hogy épp mit borotválok.
2015. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En elektromos borotvaval, erzesre, azzal nem lehet megvagni magad.
2015. aug. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Egy jó borotvával tökéletesen megoldható. Nem ilyen vacak eldobhatóra gondolok, hanem minimum 3 pengék pl Venus.
2015. aug. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont Venusom van. Tényleg jelentősen jobb, mint a többi. Ettől függetlenül nem sikerül jól sosem :) de nem a borotva hibája. :) A hajlatok nem sikerülnek sosem.
2015. aug. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit számít a borotva ha nem csak hogy nem látod, de el se éred rendesen a területet?

Én így voltam.

Férjem pedig még önmagát is megvágja, így ő is kiesett.

Maradt a félmunka, amit a kórházban tökéletesítettek. Egyébként akkor se tudtam volna megcsinálni, ha elérem, mivel magzatvízelfolyással indult a szülés, azzal pedig nem "illik" még órákat igazgatni indulás előtt és aznap harmadnapos voltam odalent.

Nem vágtak meg a kórházban, nem szárazon szedte le és még csak be se gyulladt mint máskor.

2015. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!