Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a C vitamin és/vagy a...

Akinek a C vitamin és/vagy a Rutascorbin nem használt orrvérzés ellen, mit szedett?

Figyelt kérdés
Én mindkettőt szedem, de nem múlik el. Nem ömlik, csak fújáskor jelentkezik. A doki ezt a 2-t javasolta rá, de nem sokat segítettek. A vérnyomásom nem magas.
2010. márc. 11. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is szenvedek ettől már a terhesség elejétől fogva, és nekem sem magas a vérnyomásom. Az sokat segített, hogy éjjel vizet párologtattam, mert nagyon száraz volt a levegő. De most voltam 2 hétig beteg, és újra kezdődött...
2010. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem magas a vérnyomásod, elmehetsz a fül-orr-gégészetre. Megnézik az orrodat, megnézik, hogy melyik az a konkrét hajszálér, amelyik el van pattanva (feltéve persze hogy nem mindig másik vérzik, de ilyenre ne is gondoljunk ;-)). Ha megvan a ludas, akkor pár pillanat alatt "beégetik" (nem kellemes, de nem fáj egyáltalán) és az megoldja a problémát.


Ha nincs problémás hajszálér, akkor kénytelen leszel a szülésig együtt élni a problémával, sajnos nincs jobb verzió C-vitamin/rutascorbinnál. Esetleg megpróbálhatsz cink rágótablettát rágcsálni.

2010. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor megpróbálkozom a fül-orr-gégészettel, mert már nagyon kellemetlen, hogy ilyen sokszor vérzik. :-S
2010. márc. 12. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!