Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a méretek jók?

Ezek a méretek jók?

Figyelt kérdés
5hét 6naposan 3.5mm (embrio )volt itt 5hetesnek mondot szivhang is volt már. Vissza hívott 5nap múlva itt már 8mm volt az embrió és 7hetet mondott de valójában még csak 6hét 4napos voltam most akkor ennyire nő és ez jó mert annyit mondott hogy inkább nagyobb legyen mint hogy kisebb . Köszönöm
2015. aug. 31. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó minden. :)

Szerintem így mérte a gép, azért mondta. 6 hetesen az enyém 3,2 mm volt, táblázatok szerint ez nem 6 hetes viszont a szívhang miatt fiatalabb nem lehet. 9 hetesen már a táblázatoknak megfelelő mérete volt, 9+1 hetesnek számolta a gép is.

2015. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja még azt akartam, hogy szerintem pár nappal korábban foganhatott, ha van szívhang akkor múltkor is inkább 6 hetes volt, most pedig 7. De csak pár nap az eltérés, ilyenkor gyakran maradnak a menzesz szerinti számításnál.
2015. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akkor meg nyugodtam
2015. aug. 31. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!