Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez hogy lehet? Baj van a...

Ez hogy lehet? Baj van a terhessegemel?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek: ( 6.12 volt az utolsó havim.

8.6an meg állapították a szív hangot ( 6H parnapos voltam ) Az orvos szerint 1 héttel kisebb mint amenyinek kellene hogy legyek. Amivel nincs is gond. 8.11en megint voltam orvosnál (nem ugyan annál mivel aki elsőre vizsgált Dr úr szabin van. barna folyás miatt mentem vissza. Ott 7Hetes 5naposnak mondott a doktor nő. Ma kellet idő pont szerint menem el is mentem megint egy másik orvos nézet meg ( NAGYON LEKEZELO BUNKO NEM TORODOM STÍLUST KÉPVISELT ) Csak meg írta a szükséges papírokat ( vér vétel, vizelet stb..) Nagy könyörgés árán csinált ultrahangot kb 1perc alatt meg alapította. 3cm cystam van es 8hettes terhessegem. A papira azt írta Grv:8 Elő embryo. Hogy lehetek 8hettes?? 3 hét alatt nem fejlődött semmit??? Kérlek segítsetek: '( Holnap megyek magán dokihoz.


2015. szept. 2. 14:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
6.21en volt együtt lét 6.24 ill kb 6.27-28 itt nem vedekeztunk ebből a 3 alkalommal jöhetett össze. 7.10en halvány de pozitív volt a tesztem.
2015. szept. 2. 14:23
 2/12 anonim ***** válasza:
Először is nyugi.. Nem írtál méreteket de egyébként ha baj lenne, akkor azt tudnád. Ha megáll a fejlődésben, akkor nincs szívhang. Nem mondják azt, hogy 8 hetes terhesség, élő embrió.. Szóval volt szívhang, akkor pedig ő jól van.
2015. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem írt ra méretek fogalmam nincs: ( Csak azt tudom 3hettel ezelőtt is 8 hettes voltam: (
2015. szept. 2. 14:35
 4/12 anonim ***** válasza:
7 hetes 5 napos kell legyél most. Utolsó mensi első napjától számolják ezt. Ha élő embriód van,akkor rendben vagy, él, ez a lényeg. Valószínűleg ezek előtt nem jól számolták ki!!! A ciszta meg fel fog szívódni, nekem is volt kora terhességben,és eltűnt!! Nyugi,rendben vagy!!!
2015. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de az utolsó válaszoló nem jól írta. Az utolsó mensi szerint, amit írtál, hogy 06.12. volt, már több mint 11 hetesnek kéne lenned. Ha kisebb is egy héttel, akkor is több, mint 10 hetesnek.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

2015. szept. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Igen az utolsó jól írta, mensi szerint 11 hetes és kb. 3 naposnak felel meg a terhességed!

Amúgy nincs okod aggodalomra, ahol elő embrió van ott élet is van!

Ne aggódj nyugi minden rendben van! :)

2015. szept. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hetes basszus, nem heTTes!



A kor megàllapìtàsa attól függ, hogy ki kér, meg milyen géppel. Segìteni holnap tud az orvos, mi nem. A babàk még ebben a korban is eltérő ütemben fejlődnek, van amelyik gyorsabban, van amelyik lassabban. Talàn egyàltalàn nem volt pontos az utolsó orvos mérése. Reméljük, nincs semmi gond, és tényleg csak nem volt alapos az orvos. Ha szìvhang van, az pozitìv dolog.

2015. szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Majdnem egyidősek vagyunk, -2 nap a különbség. Nekem június 10-én volt az utolsó menstruációm. Ma vagyok pont 12 hetes, akkor te 11 hetes és 5 napos vagy. Nekem hétfőn az ultrahangon már járt a keze és a lába. :) Nagyon cuki volt. :) A mérete pedig 5 cm. Szerintem neked is itt kell tartanod. Én március 16-ra vagyok kiírva. :)
2015. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ezt muszáj meg írnom hogy senki se járjon úgy mint én.

Aki csak teheti NE MENYEN A KISPESTI SZTK nőgyógyászatára!!!! Nekem 3hette folyamatosan azt mondták 8hettes a baba nincs fejlődés stb stb.. Sőt meg cystam is van. Ma el mentem a 18. Kerületi sztk-ba. Ahol közölték 11hettes 5napos terhes vagyok es makk egészséges!! Mivel a monitor velem szemben volt láttam is! Cystam sincsen!!

2015. szept. 3. 08:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem heTTes, hanem hetes, még mindig.
2015. szept. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!