Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magne-B6-ot javasolt a dokim...

Magne-B6-ot javasolt a dokim a méhnövekedés miatti fájdogálásokra. Azt hallottam, hogy nagyon hízlal, igaz ez? Más "nem annyira hízlaló" szert tudtok ajánlani esetleg ugyanerre a célra?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem rengeteg magnéziumot kellet szedtem és 11kg híztam ami szülés után szinte le is ment. Vannak akik hajlamosak a hízásra és vannak akik nem,szóval a magnéziumnak szerintem nem sok köze van a dologhoz.

2010. márc. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én 21 hete szedem, de nem érzem, hogy hízlalna!

szerintem csak akkor hízol sokat, ha sokat eszel!

szerintem nyugodtan szedheted!

üdv.

2010. márc. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Én nem terhesség miatt, de szedtem majdnem egy évig.. 30kg híztam csak én nem tudtam, hogy attól van.
2010. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Végig szedtem és csak 9 kilót híztam!
2010. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a magnézium hízlal, hanem a B6 vitamin (az viszont a terhesség egyéb tüneteire jó, pl. hányinger, émelygés.
2010. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Így van, a MagneB6-ból a B6 vitamin része hízlal, ezért szokták inkább ezt felírni a sima B6 vitamin helyett, mert így magnéziummal nem olyan brutál.


Szedd nyugodtan, normális táplálkozás és elegendő mozgás (séta, úszás) nem fogsz elhízni.

2010. márc. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sem a magnézium, sem a B6 vitamin nem hízlal. A B6 vitamin egyeseknek jó étvágyat csinál, és ha ennek engednek, azaz többet esznek a kelleténél, akkor bizony elhíznak.


Szedhetsz magnéziumot B6 vitamin nélkül is. Én magnesii citricit szedek naoi 3x2 szemet, egy szemben 500 mg magnézium van. Nincs is pocifájásom. Eddig (35. hét) 14 kilót híztam, de nem látszik, hogy hová, mert mindenem ugyanakkora maradt, csak a mellem és a pocim nőtt meg. De nagy benne a baba, úgyhogy ezen nem is csodálkozom. :-)

2010. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is magnesii citricit szedek napi 3x2 szemet. A 18. hétig felszedtem 9kg-ot, ami nálam azért volt furcsa mert nem is bírtam enni. A doki a 15.héten állította le a MagneB6 szedését. A 18.héttől 3kg jött fel; 34 hetes vagyok. A séta tényleg formában tart.

Üdv. és boldog babavárást!

2010. márc. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szia.hány hetes vagy?


már leírták előttem, hogy a B6 hízlal benne. én is nemrég olvastam itt. Régebben szedtem én is fronthatásra, és a pdzichiáterem mondta hogy okozhat megnövekedett éhséget. elhagytam és nem volt gond aztán a kilókkal. ha hajlamos vagy rá, sajnos hízhatsz!


most reklámozzák a Magnezium-Sandozt. valaki tud róla valami jót?


én 12 hetes vagyok, de a dokim azt mondta egy reklámfogás ez is, ő nem híve hogy valakii elejétől egyből szedje a Magne B6-ot. nekem is fájdogált eleinte a hasam (méhem), de szerencsére ez 3 hete megszünt. amíg nem muszáj, nem fogom szedni!



jó babavárást.

2010. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a válaszokat! Ma léptem a 17. hétbe, a doki tegnap ajánlotta a Magne-B6-ot. Amúgy nem is érzek fájdalmat. Még 1 kg-t se híztam. Ha a B6 hányingerre kell, akkor nekem az felesleges szerintem. Veszek inkább sima Mg-t. Véleményetek?
2010. márc. 12. 14:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!