Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt más is, aki nem jár...

Van itt más is, aki nem jár magánorvoshoz?

Figyelt kérdés
Már csodabogárnak érzem magam , hogy nincs magánorvosom.
2015. szept. 7. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
1 hete szültem, nem jártam magánorvoshoz. Kértem véleményt melyik sztk-s dokihoz érdemes menni, elmentem hozzá, teljesen meg voltam vele elégedve, így mindig hozzá jártam vissza, ennyi. Nálunk mondjuk vannak vagy 10en, ha nem tetszett volna mentem volna máshoz, de akihez jártam, akkor is tökéletesen ellátott volna, ha problémás lett volna a terhességem.
2015. szept. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Biztosan vannak itt páran, mert szoktak kérdéseket kiírni. Én magánhoz járok, nem mertem megkockáztatni az sztk-t. Bár nálunk borzalmas az ingyenes ellátás, és úgy voltunk vele, hogy a gyerekünk kapja meg a legjobbat amit csak adhatunk.
2015. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaz én járok de már eldöntöttem, hogy a következőnél nem fogok. Volt mikor nem rendelt az orvosom és sztk-ba kellett mennem terhesgondozásra (panasz miatt), teljesen meg voltam elégedve vele, így elég feleslegesnek érzem most a fogadott orvost. Ugyeleten is voltam már, ugyanaz lett a véleményem ott is.
2015. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
3 hónapja szültem,nem volt orvosom,de nem éreztem különdbséget. Annyi "kivételezést" láttam,hogy nst vizsgálat után az akinek volt,csak felhívta a dokit,az jött,aláírta a papírt és ment. De az esetek 90%-ában hamarabb végeztem mint ők. A kórházban pedig a szülés után,volt akit azért tartottak bent 3 helyett 4-5 napig,mert a dokija szabadságon volt,meg itt-ott és nem vizsgálta meg,a sima orvos meg nem engedhette haza. Csak lehúzás az egész szerintem. Jó persze,nyilván sok esetben jó ha van,de külön fizessek azért ami alapból a dolga? Ez nekem kicsit olyan mintha minden egyes utazásom után odamennék a villamos/buszvezetőhöz és adnék neki pl. egy ezrest a fizetése mellé. Meg lehet emiatt szólni,de akkor is így gondolom. Nem azért mert sajnálom a pénzt. Ha kellett akkor mentem külön rendelésre,ha nem éreztem kielégítőnek a sima orvos válaszát,meg elmentünk 4D-s uh-ra is,de ezen kívül nem találom értelmét. Anya is "kidobott" pénznek mondta a végén,mert vizsgálatonként kifizetett 10 ezer ft-ot és mégis ügyeletes orvosnál szült császárral. De persze az orvos utána megjelent és tartotta a markát a nagy semmiért.
2015. szept. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,bocsi pár helyre ment olyan betű ami nem kell,de vmi miatt nem jelzi a gép ha elrontok vmit írás közben.
2015. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szerintem semmi különleges nincs abban, ha valaki nem magánrendelésre jár. Én csak akkor járnék magánhoz, ha valami probléma lenne, ami miatt kiemelt figyelemre van szükség. Mivel nincs probléma, így a második terhességemmel is normál, oep által finanszírozott rendelésre járok. Ha már egyszer úgyis vonják a tb-t, akkor miért fizetnék egy másik helyre pluszban?
2015. szept. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!