Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg vagy nem terhesseg...

Terhesseg vagy nem terhesseg a 2 szer,2 eroscsikos pozitiv teszt utan?

Figyelt kérdés

Teszteltem penteken reggel, ahol a 2 csik erosen lathato volt. Delutan elkeszdodott

kis barnazas, azutan vasarnap estig volt kis verzes, sokkal gyengebb mint a mensi szokott lenni. A 2 es fel nap alatt 4 szer kellett betetet cserelnem, Legutolso mensim utan ami juliusban volt meg, majd augusztusban semmi, es pontosan mult het pentekre esett volna a szeptemberi mensi napja. Ma reggel meg nagyok kis verzes volt, de mar mostanra semmi. Nem ertem mitol lehetett e most, az 1 havi kimaradt mensi utan most.Ma voltam orvosnal szinten, es delutan 2 kor szinten eros 2 csikos lett a vizeletvizsgalaton a tesztem. Azt mondtak van baba, de nem tudjuk mitol lehetett verzes, penteken kell visszamennem majd.



2015. szept. 7. 17:00
 1/4 A kérdező kommentje:
En arra gondolok, talan a szervezetem megjegyezte mikor esedekes a mensi, de csak azert fura ez, mert 1 havi kimaradt honap utan ez lehetseges?
2015. szept. 7. 17:08
 2/4 anonim ***** válasza:
ha két csikos a teszt akkor baba,de terhesség alatt ha vérzés van,azonnal orvos,nem otthon várni,mert simán vetélés is lehet....lehet hormonpotlás is kellhet,igy ezt mi nem tudjuk,de vérből érdemes lett volna 2x hcg-t nézetni hogy csökken vagy nő az értéke...
2015. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mamám 3 hónapig menstruált apukámmal.

Nos akkor nem is rohant orvoshoz, mert azt hitte, nem terhes.

Sztem simán lehet, h 1 kimaradt, most mégis megjött.

De majd többet mond az uh:)

2015. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor ma az orvosnál (ha jól értettem) megerősítették, hogy babát vársz? Hány hetesnek mondtak?

Gratulálok, és remélem minden okés lesz veletek. :)

2015. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!