Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok? Mennyi az esélye?

Terhes vagyok? Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés

27.napomon vagyok a ciklusomban, általában 28-29-30 napokra szokott megjönni, szóval még nem késik, de nagyon félek, hogy teherbe estem. 2-2,5 óránként pisilek, és 1-2 napja nem olyan intenzíven, de néha görcsöl a hasam is. (Ilyen elő szokott fordulni máskor is). A párommal védekeztünk, és tudtommal nem is lehet probléma, de mégis félek, hátha nem vettünk észre valamit. Az előző menstruációm 21. múlt el. Valaki nyugtasson meg!

20/N



2015. szept. 9. 13:58
 1/7 anonim válasza:
Gyere bújj ide....😉
2015. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Figyu az elogorcseid megvannak szoval nyugi, ha stresszeled magad akkor is keshet, maragy nyugton es varj turelemmel :)

17L

2015. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is en is parazok Pedig a legutobbI egyuttletunk utan mar volt mensim es pont idore jott most meg mar egy hete kesik

Nyugi nem vagy terhes, a suli kezdes, az aggodas meg a hirtelen eghajlat valtozas is bezavarhatja :)

18/L

2015. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez kicsit megnyugtatott :)
2015. szept. 9. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Védekeztetek= 1% esély.
2015. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De akkor miért lehet ez a sűrűbb vizelés? Vagy ez nem jelent semmit?
2015. szept. 9. 15:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy felfáztál, hirtelen lehült az idő
2015. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!