Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » UH. Eredménnyel kapcsolatban...

UH. Eredménnyel kapcsolatban kérném segítségeteket! Szerintetek eshettem feb.26-án teherbe? Vagy inkább ahogy gondolom17-e körül?

Figyelt kérdés
Ma voltam hüvelyi ultrahangon, mert a doki azt mondta, hogy még csak 10 napja késett a mensim(pedig 28 szokott a ciklusom lenni), és hiába van 2 poz. tesztem, ilyenkor még nem tudja megállapítani a terhességet (pedig az ő számytásuk szerint 5+2-nek kéne lennem, tehát a hatodik hétben, de igazából csak 3-4 hetes lehetek nem? Azért beutalt ultrahangra, de az ünnep miatt nem tudtam keddig várni. Az eredmény: az uterusban egy szabályos petezsák látható. Átlagos átmérője: 13 mm. Grav.s.:6(+/-1 hét)Ys.ábr.az uterus rfv-ben. NA ezt nem tudom mit jelent. Ott az ultrahangot végző hölgy nem mondott semmit. A lelettel késöbb megyek magánrendelésre. Szerintetek?
2010. márc. 12. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
ha megírod mikor volt az utolsó mensid első napja onnan lehet kiszámolni hány hetes vagy ezen kívül a babád nőhet lassabban vagy gyorsabban 1 hét +-eltérés szokott lenni a ciklus szerinti és a méret alapján ez idővel rendeződik illetve azért szoktak gyorsabban vagy később érkezni a babák pl. mi valószínű 1 héttel végig le leszünk maradva mert nekem nem voltak pontos ciklusaim hosszabbak voltak a kelleténél aztán függ attól is aki az uh-át csinálja ilyenkor egy fél mm is sokat számít az a lényeg hogy szabályos a petezsák és 6 hetesnek mértek a többit nem tudom mi nekem ilyen nem volt a papíromon
2010. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

február.3. Elötte jan.4. előtte dec. 9.

köszi a választ

2010. márc. 12. 18:10
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja, és az ultrahang vaginális volt, bár gondolom ez nem számít
2010. márc. 12. 18:11
 4/10 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok dec31. volt meg utoljára, feb2. voltam dr.nál és egyből megmondták hogy 4-5 hetes vagyok, a petezsák mérete teljesen különböző lehet nekem azt írták a papíromra szabályos 6mm petezsák, MKo norm (ez nem tom mit jelent). 2 hét múlva visszahívtak hüvelyiuh-ra hogy a szívműködés elkezdődött e. Szerintem semmi baj nem lehet ne izgulj. jó lesz minden. Majd megnyugszol ha látod a kis pici pontot és látod hogy vibrál....:)))))
2010. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
UH szerint 6hetes vagy. Tehát elvileg január 29.-én estél teherbe. +1hét:jan.22.-én, -1hét:febr.3.-án! Ilyen sokat tévedne az uh?
2010. márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
első vagyok a ciklus szerint tényleg 5hét + 2 napos vagy és a teherbe esés legvalószínűbb időpontja február 16-18 tehát jól gondoltad sokat nem téved az uh sem az a pár nap eltérés az nem sok különbem meg most látom hogy (+-1hét) van írva úgyhogy teljesen jó .Ja és a terhességi hetet az utolsó ciklusod első napjától számolják nem a peteéréstől tehát mikor megfogant a picurkád te már 2 hetes terhes voltál kicsit hülyén hangzik de így számolják így jön ki a 40 hét a szülésig szép baba várást kívánok mikor még egyszer mész uh-ra már fogod hallani a szívecskéjét is
2010. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jaj és azt elfelejtetem hogy a szülés várható időpontja november 10 az uh-ás papírodra is valószínű oda van írva terminus 2010,11,10
2010. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyébként nincs a papíron rajt a 11.10. Szerintem majd csak a 12 hetes uh-n, akkor látnak már mindent. Most nem mondtak semmit csak a petezsákot.
2010. márc. 12. 19:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor szívhang is lesz tehát élő a baba akkor kiírják a szülés várhato idejét!Gratulálok a pocilakohoz:-)
2010. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 2 hete voltam dokinál, hogy babás vagyok. Engem se doki nem látott se uh. Csináltak pisitesztet, hogy tudják nem kamuzok, vettek vagy 10 kémcső vért aztán pisi teszt 3 törlőkendő használata után. 23.-án van a következő randim de még akkor sincs doki. Csak szociálismunkás, dietetikus a többit már elfelejtettem...aztán rá egy hétre talán doki?

Megvárják a 10.hetet. Nem szórakoznak fölöslegesen. Akkor már van szívhang...

Tavaly volt egy vetélésem, akkor magándokihoz mentem. Idén közkórház. Nem is izgulom magam halálra. Csak bízom benne velünk akar maradni.

Ja, nekem jan. 20.-án volt meg utoljára. Saját számítás szerint 7. hét. szerintük egyel kevesebb....passz.

2010. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!