Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez igaz vajon? Egy ismerősömne...

Ez igaz vajon? Egy ismerősömnek azért ment el a baba a 20-ik héten, mert szeretkeztek (főleg a férj akarta, az ismerősöm nem).

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Megértő férj lehet, pláne, ha a nő nem is akarta...

Igen, lehet ilyen, a dokim például ezért nem is igazán tartja jó ötletnek a szexet terhesség alatt.

2010. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Ez hülyeség. Egészséges terhesség nem szakad meg a szex miatt. Akkor a terhességek többsége vetéléssel végződne. Kellett, hogy legyen racionális, egyéb oka a terhesség megszakadásának.
2010. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát a 20.héten azt már szülésnek nevezik,szerintem olyat nem lehet kijelenti,hogy kizárt lenne a dolog....megeshet,de ahhoz már egy kis gyenge szex nagyon kevés
2010. márc. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem is más oka volt, max ha csak nem erőszakolta meg a pali.... ha durva volt vele, előfordulhat.
2010. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

"Minden olyan tevékenység, ami alhasi vérbőséget okozhat /pl. egy drasztikusabb hashajtó is/ abortív vagy koraszülést megindító hatású lehet. Ezenkívül komoly abortív és görcskeltő veszélyt jelent a közösülés mechanikus hatása a méhnyakon keresztül a terhes méhre, és a spermiumok magas prosztaglandin-tartalma ugyancsak vetélést vagy koraszülést indukálhat. A spontán abortuszok és a koraszülések hátterében a 48 órán belül történt szexuális aktus számottevő mértékben mutatható ki."


[link]

2010. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Egy 20 hetes terhesség nem szakítható meg szexel!!

Édesapám nőgyógyász, ezt ő mondta!Ott más probléma is volt!Valószínűleg nyitva volt a méhszáj, esetleg már elhalt a terhesség, csak nem vették észre!Vagy nagyon durva volt a szeretkezés, de ebben az esetben is kevés az esélye!Inkább csak vérzés szokott előfordulni, de vetélés nem!

2010. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
A sextöl nem mehet el a baba hacsak nincs más probléma a terhességgel.Én szinte végig együtt voltam a párommal és soha semmi probléma nem volt belöle.
2010. márc. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Én is úgy gondolom, hogy egy egészséges terhesség egy szeretkezéstől nem szakad meg, hacsak nem - ahogy már más is írta - az erőszak miatt.

Arra reagálnék, amit a tegnapi 22.54-es válaszadó idézett, hogy a koraszüléseknél gyakori az azt megelőző 48 órában történt szeretkezés. Hát persze, hiszen egy egészséges pár kb. 2 naponta szeretkezik! Attól még nem a szextől lesz valakinek koraszülése! Kivéve persze, ha veszélyeztetett...

2010. márc. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!