Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi jobb egy 6 hós kismamának?...

Mi jobb egy 6 hós kismamának? Ha sokat mozog alig van ideje pihenni vagy ha sokat pihen?

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyik sem.


Mindenképpen a közép út, ez mindenben így van.


Sok pihenés sem, kell de nem most kell megváltani a világot.

2015. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs eltiltva tőle, akkor a mozgás. Nekem legalábbis ez vált be mindkét terhességnél.
2015. szept. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ugyanaz az eletmod mint elotte kicsit tobb pihenessel, foleg a lelki nyugalomra ertem.


tehat aki elotte napjaba haromszor futni jart, jarjon napja ketszer, aki meg elotte minden nap tespedt, az ne most keszuljon atuszni a Balatont.

2015. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem a sok mozgás volt "jobb".. a munkahelyemen is tobbet lotottam-futottam, mint valaha..teli voltam energiával. pedig migrénem is volt és éjjel-nappal epét hánytam..mégis valamiért fel voltam turbozva. szulés után is kb. 5-6 honapig.
2015. szept. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy jól esik és bírod.
2015. szept. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Normális mozgás és életvitel.

Én rengeteget mozogtam, dolgoztam, mentem szülésig mind a két terhességemben és mind a kettőnél megnyílt a méhszáj a végére, a baba súlya és a sok mozgás (lefelé terhelés) nem tett jót - illetve jót tett végülis, mert 1,5óra és 50p volt a szülés összesen, de lehetett volna másképp is, pl. hogy előbb nyílik a méhszáj és pár hetet még feküdni kell. A sok pihenés indokolatlanul szerintem rosszabb, mintha valaki aktív végig a terhességben.

2015. szept. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!