Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatti hányinger...

A terhesség alatti hányinger minden nap jelentkezik? Vagy elképzelhető hogy egyk nap rosszul vagy a másik nap meg semmi bajod?

Figyelt kérdés

2015. szept. 15. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem elképzelhető.

Bár én minden nap rosszul vagyok, de egyik nap egész nap hányok, másik nap meg csak reggel, szóval változó, de nekem a rosszabbik sors jutott, mert nagyon kivételes az a nap, amikor nem kell hánynom.

Ja, hányingerem minden nap van.

2015. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy neked ilyen rossz. Az az igazság hogy nekem csak tegnap óta jelentkezett nagyon durván a hányinger, szerencsére a hányás nem. Ma reggel is rosszul voltam, de aztán egész nap nem voltam rosszul úgy igazán és félek hogy nincs e baja a babámnak :(
2015. szept. 15. 20:27
 3/13 anonim ***** válasza:

Nálam nincs minden nap... Vannak napok mikor nagyon émelygek, van amikor meg semmit nem érzek. 2szer hánytam eddig.

9 hkm :)

2015. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam :) Ma voltam uh-n és azt mondta a doki hogy lehet fiatalabb a terhesség mint ami a leletbe van írva (ciki vagy sem, de nem tudom pontosan mikor jött meg utoljára és így nem is nagyon tudja kiszámolni ő sem), mert még nincs rendes szívhang, azt mondta lát már valami kis pulzálást, de embriót még nem
2015. szept. 15. 20:38
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 7 hetes vagyok. Nem hánytam (nem is szeretnék). Nem igazi hányingerem van, de rossz a gyomrom, ez hol erősebb, hol gyengébb. Ha épp enyhébb, akkor a hasam szurkál, vagy álomkór jön rám, szóval jelez a baba, hogy ő igenis létezik :) De maga a rosszullét nem folyamatos.
2015. szept. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Màsodszor vàrok babàt, màr túl vagyok az első trimeszteren, eddig még elkerült a hànyàs-hànyinger. Mindkét terhesség tökéletesen egészséges.
2015. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem össze-vissza volt hányingerem, a 6-13. hétig, voltak sokkal nehezebb napok, és volt, amikor szinte semmi. A 13. hét utántól pedig csak elvétve. Az is változott, hogy reggel, este, vagy egész nap jött az émelygés.
2015. szept. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat :) Szerencsére ma már én is rosszul voltam, tudom ez hülyén hangzik, de ilyenkor ennek örül a kismama :) Már csak a következő uh-n legyen rendesen hallható a kis szivecskéje és teljesen boldog leszek!
2015. szept. 16. 19:39
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja és persze mindenkinek gratula a babához :)
2015. szept. 16. 19:40
 10/13 A kérdező kommentje:
Még valami rosszul írtam le, embriót már lát a doki, csak szívhangot nem, illetve ahogy egy előbbi kommentbe leírtam már lát valami púlzálást
2015. szept. 16. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!