Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebből még lehet fiú? Vagy...

Ebből még lehet fiú? Vagy tényleg kislány?

Figyelt kérdés
18 hetes uh-on medence végű volt a babám.És így nem igazán látták a nemét.De azt mondták kislány,de nem biztos.ne vegyek semmit stb...Szerintetek?Más járt már így,hogy nem az lett amit mondtak?
2015. szept. 16. 13:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha nem látták biztosan akkor akármi lehet még.
2015. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mindig vannak tévedések, valószínűbb hogy kislány, de nem biztos. Várd meg a következő UH-t vagy ha nem bírod addig menjetek el 4D-re. Hátha úgy fekszik hogy tutira látni tudják.
2015. szept. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem is kislányt mondtak a 18 hetes UH-n, de 2 hét múlva kinőtt a kukija. :) És azóta már egyértelműen látszik, hogy kisfiú lesz. Szóval még ne vedd biztosra.
2015. szept. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát én legközelebb 5 hét múlva megyek.Hát azt mondta kislány.De nem vegyek semmit stb...mert nem biztos.Majd a következő uh-on biztosabb lesz.Vagy a medence végű fekvés miatt sem láthatja?Meg a lába is takargatta.Fel volt neki húzva.
2015. szept. 16. 14:02
 5/22 anonim ***** válasza:

Azt mondtak nem latjak biztosan. Akkor most mi a kerdes ?

Szerinted itt mi latjuk a rontgen szemeinkkel ?

2015. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

"...nem igazán látták a nemét"

"...nem biztos"

Vagy lány vagy fiú. Ennyire egyszerű.

2015. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ha nem tudtok normális választ adni akkor nem kell ideírni!Ennyire egyszerű!Azért kérdeztem,hogy más volt e ilyen helyzetben.Mivel nekem egyből mondta,hogy kislány.De a végén meg azt mondta,hogy nem biztos.
2015. szept. 16. 14:14
 8/22 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.. figyelj.. nekem 16 hetesen azt mondták 65% fiú. Mi az a 65%, alig valami különbség. Attól 19 hetesen már biztosnak tűnt, hogy tényleg fiú de attól más is lehetett volna. Vagy bejön, vagy nem. Azt írod fel volt húzva a lába, gondolom rendesen takarhatta, így nem látszott rendesen. Tényleg akármi lehet még.
2015. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet normális választ adni, mert nem normális a kérdés. Vagy fiú, vagy lány. De az biztos. Ennyi!
2015. szept. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit vársz? Arra vagy kíváncsi, hogy egy másik nő, másik terhességgel, másik magzattal, másik orvosnál milyen diagnózist kapott a baba nemét illetően és végül mi lett?

Ismerőseinknél kb. a 24. hétig fiúnak tippelték a babát, majd lányra módosult és az is lett. Most előrébb vagy?

2015. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!