Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek valami baj van?...

Szerintetek valami baj van? Szedhetek magneb6-ot?

Figyelt kérdés
4+2 hetes terhes vagyok, hol itt hol ott fáj a hasam, hasam alatt stb, nem sokáig, de elő- elő jön! Ez normális? Szedhetek magneb-t ilyen korai terhességnél? Előző babánál később kezdtem görcsölgetni.
2015. szept. 18. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok a picihez!!!:)

Szerintem szedhetsz de az a biztos ha megkérdezel egy orvost!Jó egészséget kívánok!!!

2015. szept. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, a magnézium ásványianyag, nem gyógyszer. Ha a magneb6 nem használ, nagyobb dózisú magnézium is van. Gratulálok egyébként :)
2015. szept. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sajnos azóta többször is begörcsölt a gyomrom a köldököm körül pár pillanatra, nagyon megrémültem...:(
2015. szept. 18. 12:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem is sokat fájt a hasam. Nő a méhed csak ezt jelenti:) Gratula.
2015. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy köszi, teljesen bedepiztem és olvasom a méhen kívüli tüneteket. De ilyen korán mar fájdalmaim lehetnek?
2015. szept. 18. 12:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Ijesztő tudom de hidd el, normális. Ha nagyon erős lenne esetleg menj el vele orvoshoz ha aggaszt de attól, mert az előző babánál később érezted, még minden terhesség más, nem kell a legrosszabbra gondolni.

Én is nagyon aggódtam emlékszem, már beképzeltem mindent de kár volt, minden rendben volt. A magnézium tényleg segít de csak akkor, ha eleget szedsz belőle, ez pedig egyéni, nekem elég magas volt végig a magnézium szükségletem de azért volt az a mennyiség, hogy ne legyen panaszom.

2015. szept. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtatást!
2015. szept. 18. 13:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Normalis, es a megoldas ra nagy dozisu magnezium B6 vitaminnal kiegeszitve. Magne B6 250 mg-osbol szedhetsz siman 3x-egyet vagy akar kettöt is egy nap. Hasmenest okoz, ha tul sokat szedsz be, ugyhogy akkor erdemes belöle kicsit visszavenni. Az orvosom mondta, mikor hasonlo panaszokkal mentem hozza, hogy 3 napig emeljem meg a dozist, es nezzem meg, hogy hat, utana vissza lehet venni belöle. Ha megint huzodik, akkor megint lehet többet.
2015. szept. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de most mégis ez a köldök körüli hirtelen fájdalom aggaszt, ugye lehet még esély arra, hogy minden rendben legyen?

Veszek magneB6-ot, orvoshoz 1 hét múlva megyek, hátha látja, h jó helyre ágyazódott-e be.

2015. szept. 18. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!