Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tudnék minél hamarabb...

Hogy tudnék minél hamarabb teherbe esni, /30 éves vagyok/ adjatok légyszíves tippeket?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Egészséges életmód mindkettőtöknek. Evés, alvás, sport és lelki egyensúly terén is. Stressz csökkentése minimálisra. Alap vitaminok. Sok folyadék. Minden másnap együttlét.
2015. szept. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szexeljetek, főleg a peteéréskor.

A többi a természeten múlik.

2015. szept. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Már 2 éve nem dohányzom , alkoholt egyáltalán nem fogyasztom,a párom még dohányzik, sajnos 4 műszakba-12 órába dolgozom, a párom 2 műszakba,

Vitaminokat szedek elkezdtem a Garavidát is szedni,

Esetleg melyik pózban a legvalószíbűbb az esélye?

2015. szept. 21. 10:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Ooohh jaj,póz,vitaminok,peteérés...

Csak szexeljetek nyugiban! Csodákra képes...

2015. szept. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha szex után gyertyaállást csinálsz, növelheted az esélyt. De ez sem tuti módszer.


Tényleg hagyjátok a sorsra.

Mi vendéglátósok vagyunk, én 14 órás műszakban dolgoztam havi 15 napot. 6 hónapja nem dohányoztam. Nem szedtem semmi vitamint. Férjem 14-16 órás műszakban havi 15-20 napot dolgozott. Napi 1-2 doboz cigit elszívott.

Tervezetten elsőre összejött a fiunk.


Szóval a szerencsén is múlik a gyerekvállalás.

Tényleg ne görcsöljetek, jön amikor jönni akar.

2015. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz.Annyit tennék hozzá,hogy amikor nagyon kívánod a sexet,akkor tuti peteérésed van.Figyeld a tested és magad.Mikor milyen folyásod van,mikor vagy simulékonyabb.
2015. szept. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ostobaságot ne terjesszél már légyszike. Oké, ha peteérésnek lehet egy ilyen tünete, de ez fordítva nem igaz, hogy amikor csak kívánod a szexet, akkor peteérésed van.
2015. szept. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok érdekes választ, még annyit hozzá tennék hogy 5 éve élünk párkapcsolatba,és van két cicánk.


Szóval a lényeg hogy akkor ne görcsöljek rajta, és peteéréskor legyünk együtt sokat.

2015. szept. 21. 11:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg szedj E vitamint (800 mg/ nap). Nekem az első terhességemnél az segített.
2015. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!