Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális ilyenkor?

Ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok, és folyamatosan szurkálást érzek a hasamban. Egyszer gyengébben, máskor kicsit erősebben.

Ma voltam orvosnál először, de elfelejtettem megkérdezni, annyira izgultam...Legközelebb 3 hét múlva kell menjek hozzá.



2015. szept. 30. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális, igen:) Mennyi magnéziumot szedsz?
2015. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem mondta az orvos, hogy szednem kéne. :O

Terhesvitamint mondott, azt ma vettem Elevit pluszt.

Kéne még mellé valamit?

2015. szept. 30. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát abban kevés a magnézium - ami érthető is, mivel van olyan összetevője, amivel együtt rintják egymás felszívódási hatékonyságát. Ha húzódást, szúrást érzel, érdemes magnéziumot szedni emelt adagban (akár napi 3x2 darab 250mg-os Magne B6-ot is). Nyugodtan szedhetsz belőle nagy mennyiséget, szükség is van rá. ha nincs, akkor nem lesz gondod a szorulással, ami a terhességgel egyébként együttjárhat, és akkor vissza lehet venni az adagból, illetve, ha rzed, hogy most megint feszül, akkor pár napig megint emelni rajta.


Külön szedd az Eleveittől, legyen ideje felszívódni.

2015. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, gratulálok! Én ma vagyok 6 hetes, 5 hetesen vtam én is dokinál. Szintén fájt, szúrt hol itt hol ott, ol jobban a jobb petefészkemnél, mert onnan lettem terhes. Béres magnéziumot szedek ha kell. Neked mit láttak UH-n?
2015. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a segítséget, megnyugtattatok azért! Azt olvastam egyébként, hogy nő a méh, és attól is lehet ez a szurkálás.


4-es: Gratulálok Neked is! :) Hát igazából még csak valami kis 2 mm-es hólyag látszódott, de jó helyen van és ez a lényeg! :) 3 hét múlva kell menjek, akkor már elvileg 8 hetes lesz, biztos többet fogunk látni! Addig meg remélem minden rendben lesz!

2015. szept. 30. 14:37
 6/6 A kérdező kommentje:
ja és veszek akkor magnéziumot is!
2015. szept. 30. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!