Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes kortól lehet...

Dormány viktória kérdése:

Hány hetes kortól lehet érezni hogy rug a pici?

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 12:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Erősen változó, sokmindentől függ. Első terhességnél 18-20. hét, többediknél pár héttel előbb. Persze eleinte ne rúgásnak képzeld, csak icipici vibrálás, pöccintés. :)
2015. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
17 hetesen én éreztem ilyen csiklandozás szerű dolgot,de változó valaki csak 20 hetesen érzi.
2015. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

15 hetesen, mintha egyszer-egyszer megrándult volna finoman egy izom, 17 hetesen már látszott, ahogy nagyon picit megemelkedett a hasam, és azóta is erősödött, mostmár kis rúgásokat érzek, meg kisebb motoszkálást, nyújtózást. Férjem 17 hetesen érezte először, ahogy rúgott, de nagyon kellett figyelnie, és utána csak két héttel később sikerült egy újabb ilyen pillanatot elkapni, az már egyértelmű volt neki is.

20hkm

2015. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Én most konkrétan emlékszem, mert a Swing-et néztük éppen, amikor először éreztem egy határozott remegést a hasamban. Biztos tetszett neki a zene. :)) 15. és 16. hét között voltam akkor még csak, tehát viszonylag korán éreztem, második terhesség egyébként.

24+2 hkm

2015. okt. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Növekszik a pocim mellem is egyre nagyobb tej állagú folyadék jön a cicimböl de csak pár csepp!! A pocimba pedig olyan érzés van mintha valaki megbökne ugy finomabban!! Többször éreztem már és elég intenzíven!! Föleg akkor mikor meghallja a párom hangját,a zenét meg mikor éhes!! De mikor odanyulok vagy a párom akkor abba marad!! Körülbelül mennyi idös lehetek???
2015. okt. 4. 19:52
 6/28 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó vérzésed? Nem jársz gondozásra???? Hogy lehet nem tudni, hogy milyen idős terhes vagy??? :OOOO
2015. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
szia azért mert nem tudom hogy hány honnapos terhes vagyok az azért van mert hormonzavaros a testem belüröl s ezért nem nagyon foglalkoztam velle voltam orvosnál is mielöt kötöszködne bárki s azt monta hogy nem kell velle foglalkoznom meg majd helyre rakodik vagyis beáll a menszesz
2015. okt. 4. 20:15
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem járok gondozásra még mert nem volt idöm elmenni és nem rég vettem észre azokat a jeleket amik a terhességre utalnak!! Meg megszokott volt hogy valamikor több hónapig is nem jött meg!! Eleinte jártam e miatt orvoshoz de ott azt mondták hogy nincs baj!!
2015. okt. 4. 20:20
 9/28 anonim ***** válasza:
Na akkor irány az orvos, és ultrahangot minél előbb, hogy kiderüljön, tényleg van-e baba, és pontosan mekkora. Tesztet csináltál?
2015. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem tudtam csinálni mert örülünk neki hogy abbol a kis pénzböl megtudunk élni!! A párom fizetése meg egy hónap múlva lessz csak!! Egyre nagyobb és a megszokott mennyiségü kaját eszem!! Láthatóan egyre nagyobb a változás!!
2015. okt. 4. 21:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!