Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sógornom kiakadt, hogy nem a...

Sógornom kiakadt, hogy nem a férjem szállítja, szemet vagyok?

Figyelt kérdés

12 hetes terhes vagyok, 40 éves. Tavaly kétszer vetéltem, a másodikat 16.hetes terhesen, az nagyon kiutott.

Sosem zavart, ha valaki beteg, mert en gyakorlatilag sosem kaptam el.

De a hét elején átment rajtam a hasmenős vírus. Kicsit parázok, nem lett-e baja a babának.

Kozben a sógornomon kitört a taknyos-lázas verzió. Kérte a férjemet, hogy ő vigye orvoshoz. En meg mondtam, nem biztos, hogy jo ötlet, mert felek, hogy a férjem elkapja és hazahozza. Tolunk függetlenül anyós is erre jutott, azt mondta, majd ők viszik.

Férjem felhívta, erre ő rácsapta a telefont. Mondtam, nem akarok HP lenni, akkor vigye.

Lehet, hogy kár volt egyáltalán megemlíteni.


2015. okt. 4. 22:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
a férjed nem taxi, mindentől függetlenül nehogy ne lehessen már az, hogy elutasítja a sógornődet...
2015. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Mármint sogornot hívta a férjem, es ő csapta a ferjemre a telefont. Most lelki baja is van, sajnálom őt, nem tudom, jogosan vagyok-e önző ( mondom, kicsit nekem is szokatlan, mert nem szoktam rettegni a betegségektől alapvetően), vagy túlzás.

Sógornom egyebkent segítőkész, ha kell. Ezért is kínos.

2015. okt. 4. 22:26
 3/15 anonim ***** válasza:

Hat most mar ez van, sztem hivd fel a sogornod, h ne haragudjon, ha tulreagaltad, de ez meg ez miatt felsz, es ha nem gond, akkor anyosodek vinnek el.

Ha normalis, akkor ugyse sertodik meg :)

En megertelek, en se szeretnek semmit elkapni, 12 hetes vagyok, es volt mar vetelesem, es akkor a betegseg (virus+laz) miatt ment el a pici.

Nekem is o az elso, mindenkinel jobban... Vigyazzunk ra:) es ez sztem ertheto is.

2015. okt. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a két vetélés fényében 40 évesen 12 hetesen teljesen jogos a félelmed. Felteszek egy költői kérdést: "nem tök mindegy neki ki viszi el?!?!?"
2015. okt. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem az nem derul ki, hogy a sogorno tudja h 12 hetes terhes vagy?
2015. okt. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi az a HP?
2015. okt. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hüle pitsa :)
2015. okt. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan... egy taknyos vírus miatt ki szokta a fél rokonságát ugráltatni azért, hogy elvigye az orvoshoz?! Mert én komolyabb esetekben sem teszek ilyet, nagy kislány vagyok, megoldom...Esetleg ha magas lázam van, vagy ilyesmi, akkor a férjemet megkérem, de hogy a sógoromat???!!! Na mindegy, ahány ház, annyi szokás.
2015. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sógornőm a férjem húga. Tudja, hogy terhes vagyok. Közben elment egyedül, anyós mondta, mert a férjem azóta sem érte el.
2015. okt. 5. 12:46
 10/15 anonim ***** válasza:
13%

És akkor a férjed az utcára sem mehet ki, nehogy valakitől náthát kapjon el?

Nyugi! :)

2015. okt. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!