Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok vagy csak a...

Terhes vagyok vagy csak a cisztam?

Figyelt kérdés
Csinaltam egy terjessegi tesztet amin a masodik cskk annyira halvany volt hogy szinte nem is lehetett latnide hozza teszem ejszakai vizelettel csinaltam. Masnap reggel megismeteltem az mar jobban lattszott masnap el is mentem nogyogyaszhoz cisztat allapitottak meg nallam 46*36mm viszont azt mondtak hogy ha terhes is lennek maximum 2-4 hetes terhessegrol lenne szo amit ok nem latnak es nem is lattak elkuldtek vervetelre a papiron az allt terhesseg gyanuja hcg szint 39.1. Mondtak ha haza megyek ismeteljem meg a tesztet par napon belulmert a hcg szintemnek erosodnie kell es a teszten is erosebben kell hogy lattszodjon de egyebkent negy nap mulva vissza kell mennem. Csinaltam ma reggel egy ujat azon is ott van igaz nem elso vizeletbol csinaltam de halvanyabb mint a masodik tesztem. Ha valaki szerzett mar tapasztalatot ilyen temaval kapcsolatosan kerem irjon mi lett a vege vagy hatha tud nekem segiteni evvel kapcsolatosan mert nagyon szeretnenk a babat es izgulunk. 😊

2015. okt. 8. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyire korai terhességnél fontos, hogy reggeli első pisiből legyen mindig a teszt és mindig ugyanolyan fajtájú legyen. Össze-vissza nincs értelme tesztelni, mert most pont az lenne az érdekes, hogy nő-e a hcg, de így ebben a formában, ahogy csináltad, ezt nem lehet pisiből megállapítani.
2015. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom 😊 egyforma mind a 3 teszt. Kepet hol tudok fel tolteni mert akkot fel raknam hogy lasd mert nekem egyertelmu de a paromnak nem 😊 masnak meg meg nem mertem megmutatni
2015. okt. 8. 12:03
 3/9 A kérdező kommentje:

Meg van. Ha minden igaz sikerult

[link]

2015. okt. 8. 12:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez halvany pozitív, látom én is. A véreredményedből is kiderült, hogy hcg van a szervezetedben, viszont már nem ez a kérdés az esetedben, hogy van-e vagy nincs hcg, hanem hogy baba okozza-e, vagy a ciszta, amit talált a doki. Ehhez kéne azt látni, hogy erősődik-e a csík, ahhoz meg fontos, hogy mindig reggeli pisiből tesztelj, különben a teszt csak kidobott pénz.
2015. okt. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget. Holnap megyek dokihoz hatha tobbet tudok meg.
2015. okt. 8. 12:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy baba legyen!
2015. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom. Nagyon kedves vagy 😊
2015. okt. 8. 12:48
 8/9 anonim ***** válasza:
5 felett a Hcg szint terhességet jelent. Szóval a legvalószínűbb, hogy terhes vagy. Előfordulhat az is, hogy csak kémai terhesség, amennyiben nem fognak erősödni a tesztek. Úgyhogy most várj pár napot és imádkozz, hogy erősödjenek! Szorítok!
2015. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remelem hogy nem igy van :(!!! Koszonom remenykedunk es csak varni tudunk sajnos. Bar mar nagyon izgatottak vagyunk.
2015. okt. 8. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!