Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a terhesség korai jelei?

Lehet a terhesség korai jelei?

Figyelt kérdés
E hónap 14-re nem várom és már olyan 6-dika óta feszülnek a melleim.Napközben nem is zavar "annyira" , de éjszaka már felébredek rá amikor forgolódok.Ma már észrevettem ,hogy megduzzadtak (nem rendelkezem nagy méretekkel ,igy rögtön megláttam), valamint álmatlansággal küszködöm ugyan ennyi ideje meg néha fáj egy kicsit a derekam.Nagyon szeretnénk gyermeket ,eddig ilyen tüneteim nem voltak még mensi elött sem.Bizom benne hogy hátha bébi.Mi a véleményetek ,tapasztalatotok?Valamint mikor csinálhatnék leghamarabb terhességi tesztet?A válaszokat előre is köszönöm :)
2015. okt. 9. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy már kb. ezer nő leírta itt a gyk-n, hogy a TERHESSÉGNEK NINCSENEK ILYEN KORÁN TÜNETEI. Viszont mivel akarod nagyon a gyereket,mindenfélét beképzelsz magadnak. Az a gyerek, ha van egyáltalán most ágyazódik be nagyjából, akkor mégis mitől feszülne a melled? Tehát egyenlőre a helyére sem került szegény, nemhogy tüneteket okozzon. Rosszabb esetben a menstruációd előtti jel a mellfeszülés. Ha 14.-én kellene megjönnie, akkor 15.-től érdemes tesztelni kb.
2015. okt. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A mensturációs tünetek mindenkinél másak,nálam is változott (most mensi előtt egy héttel duzzadt a mellem és fáj,majd mikor már megjön elmúlik és jön helyette derékfájás)Ha nem jön meg 14-én,akkor tesztelj,de azaz 1db teszt sem 100%.
2015. okt. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm nektek.Értem én de csak azért merült fel bennem a kérdés mert mult hónapban sem volt meg rendesen ,csak egy napig aztán barnáztam.Ugy gondolom ha egy napig rendesen megvolt nem lehetek terhes,de már én sem tudom..
2015. okt. 9. 17:18
 4/5 anonim válasza:
Ezt nem írtad hozzá...Ha múlthónapban csak 1 napig volt meg akkor lehetsz terhes,és elvileg már tesztelhetnél is.Vagy nőgyógyász.
2015. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi. Hétfőn megyek nőgyógyászhoz :)
2015. okt. 9. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!