Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29-30 hetes kismamik, hogy...

29-30 hetes kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2015. okt. 10. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyelőre szuperül! :) Bár már kezdem megtapasztalni a nehézségeket pl. a derékfájást, vagy mikor a baba a hólyagodra telepszik a dugó kellős közepén. :) Már nagyban megy a visszaszámlálás! Remélem ez a 10 és fél hét olyan gyorsan eltelik, mint az eddigi 29! :)
2015. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Rosszul.
2015. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első:Igen én is remélem,hogy hamar eltelik,de párázok is :) Egyre kellemetlenebb minden.

Második:Mért vagy rosszul?

2015. okt. 10. 23:39
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!

En 30+3 vagyok.... Haaaat, hol igy, hol ugy erzem magam.

2. Baba lesz es szerintem hatalmas hasam van. A pici nagy baba lesz, mar felkeszitettek ra. (A combcsontja 3 hettel meghaladja a tobbi meretet) szoval kicsit tuti ez is bennem van, h uristen, hogy fogom megszulni, meg hogy lesz e eleg helye neki a pocakomban. Mi van ha ez miatt esetleg elobb akar jonni?


Neha amugy fajdogal a hasam. Itthon vagyok a 2 evesemmel es egesz nap nincs megallas.

Az ejszakak szornyuek, ma is 4x keltem fel a fiam miatt.

Egyebkent eleg nehez aludnom is, sosem pihenem ki magam.

A hatam szokott meg fajni neha.


De ezeket leszamitva jol vagyok! Varjuk mar nagyon a hugicat! :-)

2015. okt. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem 3.babó.Másik kettővel nem "szenvedtem" ennyit.Magnézium mellett is fájdogál a hasam meg tegnap este fájt ott lent.Az üléssel s a fekvéssel én is hadilábon állok.Nekem mondta az orvos,hogy minimum 3kg lesz.De már kint szeretném tudni :) Jó baba várást :)
2015. okt. 11. 08:59
 6/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Első vagyok! Hát a szüléstől én is paráznék, ha belegondolnék :) Nekem első baba, így könnyebb, mert nem tudom mi vár rám és könnyebben elterelem a gondolataimat arról, hogy ki is kell bújnia valahogy, nem csak a kezembe nyomják majd! :) Szerencsére a pocakom nem szokott fájni egyáltalán... kicsit fura is. 2 barátnőm is most szült 3-3 hónap eltérés van a kislányaink között és mind nagyon pocakfájósok voltak, már az elejétől kezdve. Én a magnéziumot csak azért szedem (este egy szemet) hogy a vádlim ne görcsöljön be este alvás közben. Mondjuk nekem az első 15 hét volt borzalmas (24 órás rosszullét, hányás, plusz mindenféle vírust összeszedtem még ráadásként). A pocakomat egyébként kicsinek tartom, látva más kismamákat - kilóra pont ideális a bébim csak haránt fekszik a terhesség kezdete óta, lehet ezért van az, hogy inkább szélesebb a pocak, mint kidudorodó. :)

Kitartást Nektek! Már nem sok van hátra! Én pont Karácsonyra vagyok kiírva! :)

2015. okt. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


Jaaa, igen! A medence csontom mostaban van hogy annyira faj nekem is, h alig birom megmozditani a labam. Sokszor ugy erzem magam az agyban mint egy partra vetett balna! :-D de komolyan. A helyzetvaltoztatas kin szenvedes. Es persze sehogy sem esik jol. Hanyatt mar egyaltalan nem tudok fekudni, mert legszomjam lesz.

Szep is a terhesseg, nem? :-D

Amugy ezzel egyutt is imadok terhesnek lenni es sajnalom h nagy valoszinuseggel ez az utolso lesz nekem....


Nekem sulyt nem is becsultek meg. Lehet h nem mernek! :-D annyit mondtak, h ne keszuljem 56-os ruhakkal!

Amugy a parom nagyon magas 190 cm. Fiunk 53 cm-el szuletett, igaz most mar magasabb a koranal.

En e korul vartam a hugit is, most meg lehet h 60 cm-el fog szuletni????


En 12.16-ra vagyok kiirva.

Amugy en magatol a szulestol nem felek. Megnyugtato az a tudat, h nagy valoszinuseggel gyorsabb lesz mint az elso es talan kevesbe fajdalmas.

A fiunk 12 ora alatt lett meg, oxitocinnal.

En nem bannam ha a 38. Het korul kikivankozna a kisasszony. :-)

2015. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én karácsony előtt egy nappal vagyok kiírva,de remélem,hogy előbb fog kibújni :) Nekem a felkelés az ágyból,székből nehéz már meg tegnap este óta ott lent fájdogál ha fekszem.Nekem a 2.törp 2 héttel jött előbb kivi leszek,hogy ő mikor fog.Lehetne gyorsabb szülés mint a másik kettő,de kevesebb fájdalommal :)
2015. okt. 11. 19:26
 9/14 anonim ***** válasza:

Mekkorak a gyerkoceid?

Az enfiam 2 mult a nyaron.


Az elso ketto szuleseid hany orasak voltak? A 2. Konnyebb volt vmilyen szinten?

Es ket gyerekkel mennyire volt nehez az eleje? Es elegge felek, hogy hogyan fogom tudni osszehangolni a dolgokat.

Fiam alvasa igy is katasztrofa. Most is egy oraja ulok az agya mellett. Talan most aludt be. De tegnap 4x kelt fel. Aztan kozenk akart fekudni. Mindig ez a vege... Mar vagy egy fel eve ez megy! Ah, kiborito!


Bocs, jol eltertem most a tematol.... :-)

2015. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Semmi baj :) 7 és 6 évesek.Talán annyival volt könnyebb,hogy nem állt le s nem kellett oxitocin.Első szülésem:12 kor kezdtem el vérezni,fél 2re értünk be a kórházba s 18:47kor lett meg.Őt vákumozták is.Második:egész délelőtt vajúdtam otthon,este kb 3/4 11kor elfolyt a magzatvíz,fél 12re a kórházban voltunk s 00:31kor megszületett :)

Az nem jó,hogy fiad ilyen rossz akvó.Enyéim meg nagyon elevenek

2015. okt. 11. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!