Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg allati fajdalmak?

Terhesseg allati fajdalmak?

Figyelt kérdés
34 hetes terhes vagyok, a labam kozt a csont faj amikor megyek vagy hirtelen fordulok, ez normalis?
2015. okt. 13. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is 34 hetes vagyok, egy hete érzem én is. Nekem 2.baba így annyira nem ijedtem meg. Elsővel is így volt. Az utolsó hetekre úgy fájt, hogy csak úgy tudtam sétálni, mint a lúd a jégen.
2015. okt. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 30 hetes terhes vagyok és 28 hetes korom óta érzem ezt! A lábam közt fáj (nem a hüvelyem, hanem a csont, és az izületek). Olyan izomláz érzés szerűként tudnám leírni. Ha állok és sétálok akkor érzem inkább, de ha fekve, vagy ülve mozdítom a lábam akkor is jelentkezik. Már én is kezdtem aggódni, dokihoz holnap megyek (bár gondolom normális a hormonok lazítják a dolgokat, plusz a baba súlya is nehezebb már).
2015. okt. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!