Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol a legjobb a höt mérni?...

Hol a legjobb a höt mérni? Gond. Száj, hónalj, hüvely?

Figyelt kérdés
2015. okt. 14. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
A hónalj nem jó semmire, mert nem pontos. A hüvely körülményes, nyelv alatt pont ugyanannyira megteszi.
2015. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindig nyelv alatt mértem. A hüvelyembe nem szeretek napi rendszerességgel feltolni dolgokat. A hónalj megbízhatatlan.
2015. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én hüvelyben mértem, szeirntem messze a legegyszerűbb és a legpontosabb.
2015. okt. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért nem jó a hónalj? Én mindig ott mérem.

Miért ne lenne pontos?

2015. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert nem belső hőmérséklet, hanem külső bőrfelszín.
2015. okt. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A nyelv alatt érdemes mérni. Nekem hónalj alatt mindig mást mutatott, ráadásul elcsúszhat, kilóghat a vége. A hüvelyedbe is mérheted, de a szádban is ugyanúgy belső hőt mérsz, csak sokkal egyszerűbb.
2015. okt. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kinek mi az egyszerűbb. Én utáltam szájban mérni, valahogy elfáradt a szám olyan sokáig benne tartani a hőmérőt, kényelmetlen volt. Hüvelybe simán btettem és pihenhettem még 5 percet, észre se vettem, hogy ott van (igaz, egyszer elaludtam vele :D )

Amúgy szájban nem mindig pontos, mert ha nyitott szájjal alszol, akkor kihűlhet a szád és alacsonyabb lesz a hő.

2015. okt. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xp ali ***** válasza:
Hát én még hüvelyben mérni még nem próbáltam, de a barátnőm biztos nem örülne, ha elkezdenék ilyesmit dugdosni bele. :D Betakarózva és rendesen betéve hónlj alatt is pont jó. ÉS a legpontosabb mérés is csak annyira lehet jó, mint a hőmérő, amivel mérik.
2015. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!