Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikortól kerekedett a...

Kinek mikortól kerekedett a pocija?

Figyelt kérdés
11. hetes vagyok még nem híztam egy dekát sem( hányásnak köszönhetően).Barátnőmön már 10 hetesen látszott, sógornőmön 4,5 hónaposan, hogy kerekedik a poci. Én már úgy várom, hogy szemmel látható legyen,hogy növekszik a kis drágám. És mikor is derül ki a neme???
2010. márc. 16. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 13 hetes vagyok, de 11. hétben már látszott a pocim, nem tudtam eltitkolni, még ha akartam volna sem. :-) Én is meglepődtem ezen, de szerintem ez nagyon egyén függő, mint az egész terhesség is. :-) Én még nem tudom, hogy milyen nemü lesz, de van akinek már a 12 hetes ultrahangon megtippelik. Az én picurom, nem mutogatta magát. :-)
2010. márc. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Nekem 20 hónaposan még semmi sem látszott a pocakomból, ez magasság és alkat függvénye. Egy alacsonyabb kismamánál természetesen hamarabb látszik a várandóság, hiszen kevesebb helye van a babának. Ja, és ezt anno a gyermekorvos magyarázta el nekem, amikor ugyanezt a kérdést tettem fel :).

Nézd meg ezt az oldalt, nagyon hasznos leendő kismamáknak: [link]

2010. márc. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 14hetes kismama vok,és rajtam sem nagyon látszik!Sőt!Már én is azon kezdtem aggódni,hogy mi lehet a baj,mert sokaknak már ilyenkor jól láthatóan kerekedik a pocija.De nekem is azt mondták,hogy ez alkati kérdés.Én úgy tudom,hogy a 18hetes ultrahangon mondják meg a baby nemét!
2010. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen én is a 18. hetire gondoltam:) én már úgy várom hogy lássam, mikor kiderült hogy jön a babánk el sem hittem, most meg már alig várom hogy megfoghassam, olyan hosszú idő még...:))))
2010. márc. 16. 15:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Ket gyermekem van, egyik terhessegembol sem latszott semmi felido elott, utana is mindig formas, kerek pocim volt, de nem olyan, amit szaz meterrol ki lehet szurni. 20-25 hetesen meg a masodik babaval is siman leszolitgattak az utcan ismerkedni vagyo pasik, de hatulrol peldaul meg akkor sem latszott az allapotom, amikor szulni mentem. Igaz, hogy en nem is bantam, hogy igy alakult, tovabb tudtam hordani a normal ruhaimat es fitt maradtam vegig, nem volt baj az onertekelesemmel sem terhesen.

Szoval nezheted a jo oldalat is. (Jah, az sem volt rossz, hogy szules utani nap mar lapos volt a hasam szinte, egy hettel kesobb pedig mar tenylegesen is.)

Az elso babam nemet a 20. heten mondtak meg, a masodik babamet a 16. heten.

2010. márc. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már én is nagyon várom,hogy megtudjam a babym nemét:)Nekem is nagyon hosszú időnek tűnik!Hát még a szülés:)Az egész olyan távoli!
2010. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia.nekem 16 hetesen kezdett el kerekedni a pocim.sajna a nemét máég nem tudom mert nem mutatta magát eddig.majd talán jövő héten a 32 hetes uh-on.


30+5 hetes km

2010. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kb. 20 hetes lehettem amikor már nem nagyon tudtam "titkolni a munkahelyemen sem..de ekkor még csak egy pici poci látszott..onnantól pedig beindult ááám szépen a növekedés :)Jó babavárást nektek!(8 hetes babó anyuja :D)
2010. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Én valahogy a terhesség elején kicsit kiszélesedtem,és mivel mindig is volt hasam én azt gondoltam nem fog rajtam hamar látszani.A kollégáim kezdték el mondogatni rögtön az elején,hogy teljessen megváltozott a testtartásom a járásom.Most 27 hetesen jócskán göbölyü pocakom van és eléggé lent van a hasam.De hátulrol nem látszik rajtam ,állitólag:)A neméröl csak annyit én is nagyon szerettem volna tudni,kislány vagy kisfiú?!De hát a 4D uh az istenért sem volt hajlandó villantani,elöször kislányt mondott az orvoa,utána meg mintha lenne kis kukaca.Majd a 32 uh talán kiderül:)

2010. márc. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!