Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is "bejárja" az egész...

Nektek is "bejárja" az egész hasatokat a babátok? Vagy van kedvenc helye, ahol általában lenni szokott?

Figyelt kérdés
21. hétben vagyok, hol lent fekszik harántfekvésben, és akkor mindkét oldalon érzem mozogni, hol jobb oldalra fészkeli be magát, ritkán fentebb jön, vagy a bal oldalon van. Nektek mennyit "mászkál"? Ti mindig ugyanott érzitek?

2015. okt. 16. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
15. hètben vagyok, de mèg csak lent érzem. Vagy a jobb oldalon, vagy középen alul és közèpen köldök tájt :)
2015. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem fix helye van mondjuk igy. A mozgasai se fajdalmasak vagy kellemetlenek kiveve a hugyholyag kornyeken neha 😀 rugasai finomak szerintem csak feszkelodik inkabb. Abszolut nem egy eroszakos tipus 😁😁
2015. okt. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én majdnem mindig lent éreztem és jobb oldalon. 24 hetes korom körül volt már amikor gyakran lent éreztem jobb oldalt, máskor meg köldök körül. 30 hetes korom körül pedig több helyen is, akkor már ugye a nagyobb és gyakran nehéz volt eldönteni, hogy boxol vagy rúgdos. És akkor még ugyanúgy van helye forgolódni a babáknak. 34 hetes korom utan már nem forgolódott.
2015. okt. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

21 hetesen ez a normális.

Aztán hamarosan már MINDENHOL lesz egyszerre. :D

Jó babavárást!

2015. okt. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 20. hétben járok, de még mindig lent van pocaklakó. Őszintén szólva örülnék, ha néha arrébb vándorolna, mert így a hólyagomat terhesség végére totál kicsinálja. Biztos ő is focimániás lesz, mint az apja. :)

A lányom anno "mindenhol" volt a pocakomban. :)

2015. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!