Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » HCG tesztkazettát ismeri...

HCG tesztkazettát ismeri valaki? Más járt már így vagy a teszt hibás?

Figyelt kérdés

MA többször volt hányingerem 11órakor ez szédüléssel együtt...hétvégén lenne az esedékes menzi.

3án este voltunk együtt ,az ovum végső napja elvileg,utána úgy éreztem ,hogy sikerült szerintem ,valahogy éreztem.

Na és mai teszt a 4 csepp után az alap fehérből halvány rózsaszín lett,a kontroll csík piros,a teszt csík helyén meg erős ,vastag fehér csík...ez mit jelent-vagy a teszt hibás vagy a hcg alacsony..ha nem jön meg jövő7 újra lesz teszt csak kíváncsi vok más járt e már így,és ha igen lett baba vagy nem ...előre is köszönöm Nektek


2015. okt. 16. 19:05
 1/10 A kérdező kommentje:

itt egy kép róla:


[link]

2015. okt. 16. 19:10
 2/10 anonim ***** válasza:
ez egy negatív teszt
2015. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

vagy csak értékelhetetlen...még van idő új tesztig :D

nem izgulok ,de érzem,h nem fog megjönni

2015. okt. 16. 19:19
 4/10 anonim ***** válasza:
A kontrollcsík megjelent, ez egy negatív teszt, a fehér részen a reagens helye látható, ami ott van rajta, hiszen ha nem lenne, akkor ugyaolyan lenne, mint mellette a papír.
2015. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ilyet használtam és nekem egyből kijött egy elég erős második vonal.És még mai napig úgyan úgy rajta van.Üdv 16 hetes kismama
2015. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"vagy csak értékelhetetlen...még van idő új tesztig :D

nem izgulok ,de érzem,h nem fog megjönni"


nem akarlak bántani, nyilván akarjátok a babát nagyon, de ne lovald bele magad, ez a teszt negatív

2015. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia én vagyok a 16 hetes kismama.Nemrég néztem rá a tesztemre és az enyémen is ott a fehér csík csak benne van a rózsaszín csík a fehérben.
2015. okt. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, negatív, és persze lehet a hétvégén majd pozi teszted is. Én sem bántani akarlak, csak én is éreztem így többször is amíg vártunk a babánkra. Sosem akkor éreztem, hogy sikerült, amikor valóban megfogant. Abban a hónapban már az esélytelenek nyugalmával a hőmet sem mértem és nem foglalkoztam annyit a témával.

Csak azért írom ezt, mert hatalmas csalódás, ha mégsem sikerült most a baba, de éld még bele magad!

És persze drukkolok, hogy tényleg most jöjjön.

2015. okt. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*de éld még bele=ne éld még bele
2015. okt. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jelentem 2 napja késik...pár nap múlva tesztelek...

A beillesztett kép utáni 2 teszt érdekes volt...

ugyanis megjelent a 2. csík szép erős pirosan ,majd elkezdett "vándorolni" a kontroll csík felé és ott el is tűnt...a 2. at erős lámpa fénynél a T betű vonalában viszont épp halványan maradt vándorlás után is,de olyan éppen csak,hogy fotózni nem tudom...majd pár nap múlva...mellesleg 3 lány mellett már csak érezhetem ,hisz nem első :D bízva,h immár fiúcska ;)

2015. okt. 19. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!