Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen ti mennétek még...

35 hetesen ti mennétek még színházba? Bérletünk van, és arra az időszakra esik egy nagyon jó darab. Viszont nem tudom hogy nagy pocakkal milyen lenne, talán a szűk kis ülőhelyeken feszengeni se a legjobb. Vkinek volt ilyesmi tapasztalata?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mennék. Ha nem bírom kijövök. Mi mozizni jártunk:-)
2015. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mennék. 39. hétig bejártam dolgozni hol busszal, hol céges autóval a másik megyében lévő munkahelyemre, soha nem volt gond, pedig a buszon sem volt túl sok hely és volt olyan járat, ami másfél órás volt. Ha kényelmetlen lenne, akkor felállsz és kimész, én nem hagynám ki a helyedben, persze neked kell érezned, hogy milyen állapotban vagy, valaki ilyenkor már 10 percet nem tud ülni, mert fáj a dereka, kemenyedik stb, nekem ilyen bajaim nem voltak, vagyis egy időben igen, de szuper kismamatornát találtam rá.
2015. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kolléganőm jött velünk.Jó hosszú darab volt, nem volt semmi gondja.
2015. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a betöltött 40. héten még a lányommal voltam Halász Judit koncerten, kistesó a hasamban volt. Semmi gondunk nem volt. :) Még egy hétig túlhordtam. A második terhességnél már lazább leszel, sokkal többet bírsz, mint gondolsz.
2015. okt. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szülés előtti napon a 300-at néztük a moziban ;) (39-dik héten)
2015. okt. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

wow, okkay köszi szépen. Most a 25-ben vagyok, és lekopogom de nem volt gond. Jógára már évek óta járok, most kismamás verzióra persze. Úgyhogy le is foglaltam a jegyeket.

Mókás hogy ráadásul védőnő vagyok, és korábban bárkit megnyugtattam-meggyőztem se perc alatt az ilyenekről, dehát hiába első kisbaba meg "akasztjáka hóhért" :)

Köszi még egyszer!

2015. okt. 19. 10:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, max. kijössz, ha nem bírod.

Én 7 hónapos terhesen Madonna koncerten voltam, gondolhatjátok mekkora szemekkel néztek rám az emberek, hogy végigtáncoltam és teli torokból énekeltem az egészet :)

Még kislánykorunkban a '90-es években megfogadtuk a húgommal, hogy ha Madonna egyszer Mo-ra jön, akkor mi elmegyünk. Max. akkor hagytam volna csak ki, ha éppen akkor szülök :D

2015. okt. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!